GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2018/2019
Terminarz Kolejarz Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    Kolejarz Kat.-AKS II Mikołów3-0
2 02.09.2018 11:00    UKS Szopienice-Kolejarz Kat.6-1
3 09.09.2018 11:00    Kolejarz Kat.-Śląsk II Św.0-4
4 16.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-Kolejarz Kat.2-1
5 22.09.2018 13:30    Kolejarz Kat.-Urania II R.Śl.2-4
6 30.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Kolejarz Kat.7-0
7 07.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-Grunwald R.Śl.2-2
8 14.10.2018 11:00    PKS Józefka-Kolejarz Kat.4-0
9 21.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-KS Hetman 22 Katowice2-1
10 28.10.2018 11:00    TP Jastrząb-Kolejarz Kat.3-2
11 04.11.2018 11:00    Kolejarz Kat.-KS Stadion Śląski Chorzów2-0
12 11.11.2018 11:00    Kolejarz Kat.-MKS II Siemianowice1-0
13 18.11.2018 11:00    Gieksa II-Kolejarz Kat.-
14 24.03.2019 11:00    AKS II Mikołów-Kolejarz Kat.4-2
15 31.03.2019 11:00    Kolejarz Kat.-UKS Szopienice0-7
16 07.04.2019 11:00    Śląsk II Św.-Kolejarz Kat.0-3
17 14.04.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Strażak Mikołów4-0
18 28.04.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Kolejarz Kat.2-1
19 05.05.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Wawel Wirek0-5
20 12.05.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Kolejarz Kat.4-0
21 19.05.2019 11:00    Kolejarz Kat.-PKS Józefka0-6
22 26.05.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Kolejarz Kat.2-0
23 02.06.2019 11:00    Kolejarz Kat.-TP Jastrząb1-10
24 09.06.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Kolejarz Kat.-
25 16.06.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Kolejarz Kat.-
26 23.06.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Gieksa II-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00