GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2018/2019
Terminarz Kolejarz Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    Kolejarz Kat.-AKS II Mikołów3-0
2 02.09.2018 11:00    UKS Szopienice-Kolejarz Kat.6-1
3 09.09.2018 11:00    Kolejarz Kat.-Śląsk II Św.0-4
4 16.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-Kolejarz Kat.2-1
5 22.09.2018 13:30    Kolejarz Kat.-Urania II R.Śl.2-4
6 30.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Kolejarz Kat.7-0
7 07.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-Grunwald R.Śl.2-2
8 14.10.2018 11:00    PKS Józefka-Kolejarz Kat.4-0
9 21.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-KS Hetman 22 Katowice2-1
10 28.10.2018 11:00    TP Jastrząb-Kolejarz Kat.3-2
11 04.11.2018 11:00    Kolejarz Kat.-KS Stadion Śląski Chorzów2-0
12 11.11.2018 11:00    Kolejarz Kat.-MKS II Siemianowice1-0
13 18.11.2018 11:00    Gieksa II-Kolejarz Kat.-
14 24.03.2019 11:00    AKS II Mikołów-Kolejarz Kat.4-2
15 31.03.2019 11:00    Kolejarz Kat.-UKS Szopienice0-7
16 07.04.2019 11:00    Śląsk II Św.-Kolejarz Kat.0-3
17 14.04.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Strażak Mikołów4-0
18 28.04.2019 11:00    Urania II R.Śl.-Kolejarz Kat.2-1
19 05.05.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Wawel Wirek0-5
20 12.05.2019 11:00    Grunwald R.Śl.-Kolejarz Kat.-
21 19.05.2019 11:00    Kolejarz Kat.-PKS Józefka-
22 26.05.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Kolejarz Kat.-
23 02.06.2019 11:00    Kolejarz Kat.-TP Jastrząb-
24 09.06.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Kolejarz Kat.-
25 16.06.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Kolejarz Kat.-
26 23.06.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Gieksa II-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.Śl.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Łąka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.Śl.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Łąka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.Śl.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Łąka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501