GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Terminarz Kolejarz Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    Kolejarz Kat.-AKS II Mikołów3-0
2 02.09.2018 11:00    UKS Szopienice-Kolejarz Kat.6-1
3 09.09.2018 11:00    Kolejarz Kat.-¦l±sk II ¦w.0-4
4 16.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-Kolejarz Kat.2-1
5 22.09.2018 13:30    Kolejarz Kat.-Urania II R.¦l.2-4
6 30.09.2018 11:00    Wawel Wirek-Kolejarz Kat.7-0
7 07.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-Grunwald R.¦l.2-2
8 14.10.2018 11:00    PKS Józefka-Kolejarz Kat.4-0
9 21.10.2018 11:00    Kolejarz Kat.-KS Hetman 22 Katowice2-1
10 28.10.2018 11:00    TP Jastrz±b-Kolejarz Kat.3-2
11 04.11.2018 11:00    Kolejarz Kat.-KS Stadion ¦l±ski Chorzów2-0
12 11.11.2018 11:00    Kolejarz Kat.-MKS II Siemianowice1-0
13 18.11.2018 11:00    Gieksa II-Kolejarz Kat.-
14 24.03.2019 11:00    AKS II Mikołów-Kolejarz Kat.4-2
15 31.03.2019 11:00    Kolejarz Kat.-UKS Szopienice0-7
16 07.04.2019 11:00    ¦l±sk II ¦w.-Kolejarz Kat.0-3
17 14.04.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Strażak Mikołów4-0
18 28.04.2019 11:00    Urania II R.¦l.-Kolejarz Kat.2-1
19 05.05.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Wawel Wirek0-5
20 12.05.2019 11:00    Grunwald R.¦l.-Kolejarz Kat.4-0
21 19.05.2019 11:00    Kolejarz Kat.-PKS Józefka0-6
22 26.05.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Kolejarz Kat.2-0
23 02.06.2019 11:00    Kolejarz Kat.-TP Jastrz±b1-10
24 09.06.2019 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Kolejarz Kat.-
25 16.06.2019 11:00    MKS II Siemianowice-Kolejarz Kat.-
26 23.06.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Gieksa II-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281