GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz Strażak Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    PKS Józefka-Strażak Mikołów6-1
2 02.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-KS Hetman 22 Katowice2-0
3 09.09.2018 11:00    TP Jastrz±b-Strażak Mikołów1-1
4 16.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-Kolejarz Kat.2-1
5 23.09.2018 11:00    MKS II Siemianowice-Strażak Mikołów6-1
6 30.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-Gieksa II-
7 07.10.2018 11:00    AKS II Mikołów-Strażak Mikołów1-2
8 14.10.2018 11:00    Strażak Mikołów-UKS Szopienice2-5
9 21.10.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w.-Strażak Mikołów2-5
10 28.10.2018 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Strażak Mikołów1-1
11 03.11.2018 14:00    Strażak Mikołów-Urania II R.¦l.1-2
12 11.11.2018 11:00    Wawel Wirek-Strażak Mikołów4-1
13 18.11.2018 11:00    Strażak Mikołów-Grunwald R.¦l.0-2
14 24.03.2019 11:00    Strażak Mikołów-PKS Józefka0-6
15 31.03.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Strażak Mikołów4-1
16 07.04.2019 11:00    Strażak Mikołów-TP Jastrz±b1-2
17 14.04.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Strażak Mikołów4-0
18 28.04.2019 11:00    Strażak Mikołów-MKS II Siemianowice1-3
19 05.05.2019 11:00    Gieksa II-Strażak Mikołów-
20 12.05.2019 11:00    Strażak Mikołów-AKS II Mikołów1-3
21 19.05.2019 11:00    UKS Szopienice-Strażak Mikołów6-0
22 26.05.2019 11:00    Strażak Mikołów-¦l±sk II ¦w.3-0
23 02.06.2019 11:00    Strażak Mikołów-KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-6
24 09.06.2019 11:00    Urania II R.¦l.-Strażak Mikołów-
25 16.06.2019 11:00    Strażak Mikołów-Wawel Wirek-
26 23.06.2019 11:00    Grunwald R.¦l.-Strażak Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140