GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2018/2019
Terminarz Strażak Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    PKS Józefka-Strażak Mikołów6-1
2 02.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-KS Hetman 22 Katowice2-0
3 09.09.2018 11:00    TP Jastrz±b-Strażak Mikołów1-1
4 16.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-Kolejarz Kat.2-1
5 23.09.2018 11:00    MKS II Siemianowice-Strażak Mikołów6-1
6 30.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-Gieksa II-
7 07.10.2018 11:00    AKS II Mikołów-Strażak Mikołów1-2
8 14.10.2018 11:00    Strażak Mikołów-UKS Szopienice2-5
9 21.10.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w.-Strażak Mikołów2-5
10 28.10.2018 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Strażak Mikołów1-1
11 03.11.2018 14:00    Strażak Mikołów-Urania II R.¦l.1-2
12 11.11.2018 11:00    Wawel Wirek-Strażak Mikołów4-1
13 18.11.2018 11:00    Strażak Mikołów-Grunwald R.¦l.0-2
14 24.03.2019 11:00    Strażak Mikołów-PKS Józefka0-6
15 31.03.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Strażak Mikołów4-1
16 07.04.2019 11:00    Strażak Mikołów-TP Jastrz±b1-2
17 14.04.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Strażak Mikołów4-0
18 28.04.2019 11:00    Strażak Mikołów-MKS II Siemianowice1-3
19 05.05.2019 11:00    Gieksa II-Strażak Mikołów-
20 12.05.2019 11:00    Strażak Mikołów-AKS II Mikołów1-3
21 19.05.2019 11:00    UKS Szopienice-Strażak Mikołów6-0
22 26.05.2019 11:00    Strażak Mikołów-¦l±sk II ¦w.3-0
23 02.06.2019 11:00    Strażak Mikołów-KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-6
24 09.06.2019 11:00    Urania II R.¦l.-Strażak Mikołów-
25 16.06.2019 11:00    Strażak Mikołów-Wawel Wirek-
26 23.06.2019 11:00    Grunwald R.¦l.-Strażak Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00