GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Terminarz Strażak Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    PKS Józefka-Strażak Mikołów6-1
2 02.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-KS Hetman 22 Katowice2-0
3 09.09.2018 11:00    TP Jastrz±b-Strażak Mikołów1-1
4 16.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-Kolejarz Kat.2-1
5 23.09.2018 11:00    MKS II Siemianowice-Strażak Mikołów6-1
6 30.09.2018 11:00    Strażak Mikołów-Gieksa II-
7 07.10.2018 11:00    AKS II Mikołów-Strażak Mikołów1-2
8 14.10.2018 11:00    Strażak Mikołów-UKS Szopienice2-5
9 21.10.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w.-Strażak Mikołów2-5
10 28.10.2018 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-Strażak Mikołów1-1
11 03.11.2018 14:00    Strażak Mikołów-Urania II R.¦l.1-2
12 11.11.2018 11:00    Wawel Wirek-Strażak Mikołów4-1
13 18.11.2018 11:00    Strażak Mikołów-Grunwald R.¦l.0-2
14 24.03.2019 11:00    Strażak Mikołów-PKS Józefka0-6
15 31.03.2019 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Strażak Mikołów4-1
16 07.04.2019 11:00    Strażak Mikołów-TP Jastrz±b1-2
17 14.04.2019 11:00    Kolejarz Kat.-Strażak Mikołów4-0
18 28.04.2019 11:00    Strażak Mikołów-MKS II Siemianowice1-3
19 05.05.2019 11:00    Gieksa II-Strażak Mikołów-
20 12.05.2019 11:00    Strażak Mikołów-AKS II Mikołów1-3
21 19.05.2019 11:00    UKS Szopienice-Strażak Mikołów6-0
22 26.05.2019 11:00    Strażak Mikołów-¦l±sk II ¦w.3-0
23 02.06.2019 11:00    Strażak Mikołów-KS Stadion ¦l±ski Chorzów1-6
24 09.06.2019 11:00    Urania II R.¦l.-Strażak Mikołów-
25 16.06.2019 11:00    Strażak Mikołów-Wawel Wirek-
26 23.06.2019 11:00    Grunwald R.¦l.-Strażak Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140