GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz AKS II Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    Kolejarz Kat.-AKS II Mikołów3-0
2 02.09.2018 11:00    AKS II Mikołów-MKS II Siemianowice2-0
3 09.09.2018 11:00    Gieksa II-AKS II Mikołów-
4 16.09.2018 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-AKS II Mikołów1-1
5 23.09.2018 11:00    AKS II Mikołów-UKS Szopienice2-2
6 30.09.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w.-AKS II Mikołów0-4
7 07.10.2018 11:00    AKS II Mikołów-Strażak Mikołów1-2
8 14.10.2018 11:00    Urania II R.¦l.-AKS II Mikołów1-3
9 21.10.2018 11:00    AKS II Mikołów-Wawel Wirek1-0
10 28.10.2018 11:00    Grunwald R.¦l.-AKS II Mikołów2-0
11 04.11.2018 11:00    AKS II Mikołów-PKS Józefka2-1
12 11.11.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-AKS II Mikołów0-1
13 18.11.2018 11:00    AKS II Mikołów-TP Jastrz±b1-1
14 24.03.2019 11:00    AKS II Mikołów-Kolejarz Kat.4-2
15 31.03.2019 11:00    MKS II Siemianowice-AKS II Mikołów1-5
16 07.04.2019 11:00    AKS II Mikołów-Gieksa II-
17 14.04.2019 11:00    AKS II Mikołów-KS Stadion ¦l±ski Chorzów4-4
18 28.04.2019 11:00    UKS Szopienice-AKS II Mikołów8-1
19 05.05.2019 11:00    AKS II Mikołów-¦l±sk II ¦w.3-0
20 12.05.2019 11:00    Strażak Mikołów-AKS II Mikołów1-3
21 19.05.2019 11:00    AKS II Mikołów-Urania II R.¦l.1-2
22 26.05.2019 11:00    Wawel Wirek-AKS II Mikołów3-0
23 02.06.2019 11:00    AKS II Mikołów-Grunwald R.¦l.0-2
24 09.06.2019 11:00    PKS Józefka-AKS II Mikołów-
25 16.06.2019 11:00    AKS II Mikołów-KS Hetman 22 Katowice-
26 23.06.2019 11:00    TP Jastrz±b-AKS II Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00