GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz TP Jastrz±b iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    TP Jastrz±b-UKS Szopienice2-0
2 02.09.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w.-TP Jastrz±b0-2
3 09.09.2018 11:00    TP Jastrz±b-Strażak Mikołów1-1
4 16.09.2018 11:00    Urania II R.¦l.-TP Jastrz±b0-2
5 23.09.2018 11:00    TP Jastrz±b-Wawel Wirek1-0
6 30.09.2018 11:00    Grunwald R.¦l.-TP Jastrz±b5-0
7 07.10.2018 11:00    TP Jastrz±b-PKS Józefka2-0
8 14.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-TP Jastrz±b0-3
9 21.10.2018 11:00    TP Jastrz±b-KS Stadion ¦l±ski Chorzów4-0
10 28.10.2018 11:00    TP Jastrz±b-Kolejarz Kat.3-2
11 04.11.2018 11:00    MKS II Siemianowice-TP Jastrz±b1-1
12 11.11.2018 11:00    TP Jastrz±b-Gieksa II-
13 18.11.2018 11:00    AKS II Mikołów-TP Jastrz±b1-1
14 24.03.2019 11:00    UKS Szopienice-TP Jastrz±b0-0
15 31.03.2019 11:00    TP Jastrz±b-¦l±sk II ¦w.3-0
16 07.04.2019 11:00    Strażak Mikołów-TP Jastrz±b1-2
17 13.04.2019 16:00    TP Jastrz±b-Urania II R.¦l.2-1
18 28.04.2019 11:00    Wawel Wirek-TP Jastrz±b2-0
19 05.05.2019 11:00    TP Jastrz±b-Grunwald R.¦l.2-4
20 12.05.2019 11:00    PKS Józefka-TP Jastrz±b2-1
21 19.05.2019 11:00    TP Jastrz±b-KS Hetman 22 Katowice4-0
22 26.05.2019 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-TP Jastrz±b1-2
23 02.06.2019 11:00    Kolejarz Kat.-TP Jastrz±b1-10
24 09.06.2019 11:00    TP Jastrz±b-MKS II Siemianowice10-0
25 16.06.2019 11:00    Gieksa II-TP Jastrz±b-
26 23.06.2019 11:00    TP Jastrz±b-AKS II Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341