GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2018/2019
Terminarz TP Jastrz±b iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    TP Jastrz±b-UKS Szopienice2-0
2 02.09.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w.-TP Jastrz±b0-2
3 09.09.2018 11:00    TP Jastrz±b-Strażak Mikołów1-1
4 16.09.2018 11:00    Urania II R.¦l.-TP Jastrz±b0-2
5 23.09.2018 11:00    TP Jastrz±b-Wawel Wirek1-0
6 30.09.2018 11:00    Grunwald R.¦l.-TP Jastrz±b5-0
7 07.10.2018 11:00    TP Jastrz±b-PKS Józefka2-0
8 14.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-TP Jastrz±b0-3
9 21.10.2018 11:00    TP Jastrz±b-KS Stadion ¦l±ski Chorzów4-0
10 28.10.2018 11:00    TP Jastrz±b-Kolejarz Kat.3-2
11 04.11.2018 11:00    MKS II Siemianowice-TP Jastrz±b1-1
12 11.11.2018 11:00    TP Jastrz±b-Gieksa II-
13 18.11.2018 11:00    AKS II Mikołów-TP Jastrz±b1-1
14 24.03.2019 11:00    UKS Szopienice-TP Jastrz±b0-0
15 31.03.2019 11:00    TP Jastrz±b-¦l±sk II ¦w.3-0
16 07.04.2019 11:00    Strażak Mikołów-TP Jastrz±b1-2
17 13.04.2019 16:00    TP Jastrz±b-Urania II R.¦l.2-1
18 28.04.2019 11:00    Wawel Wirek-TP Jastrz±b2-0
19 05.05.2019 11:00    TP Jastrz±b-Grunwald R.¦l.2-4
20 12.05.2019 11:00    PKS Józefka-TP Jastrz±b-
21 19.05.2019 11:00    TP Jastrz±b-KS Hetman 22 Katowice-
22 26.05.2019 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-TP Jastrz±b-
23 02.06.2019 11:00    Kolejarz Kat.-TP Jastrz±b-
24 09.06.2019 11:00    TP Jastrz±b-MKS II Siemianowice-
25 16.06.2019 11:00    Gieksa II-TP Jastrz±b-
26 23.06.2019 11:00    TP Jastrz±b-AKS II Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.¦l.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Ł±ka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.¦l.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Ł±ka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.¦l.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Ł±ka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501