GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Terminarz TP Jastrz±b iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2018 11:00    TP Jastrz±b-UKS Szopienice2-0
2 02.09.2018 11:00    ¦l±sk II ¦w.-TP Jastrz±b0-2
3 09.09.2018 11:00    TP Jastrz±b-Strażak Mikołów1-1
4 16.09.2018 11:00    Urania II R.¦l.-TP Jastrz±b0-2
5 23.09.2018 11:00    TP Jastrz±b-Wawel Wirek1-0
6 30.09.2018 11:00    Grunwald R.¦l.-TP Jastrz±b5-0
7 07.10.2018 11:00    TP Jastrz±b-PKS Józefka2-0
8 14.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-TP Jastrz±b0-3
9 21.10.2018 11:00    TP Jastrz±b-KS Stadion ¦l±ski Chorzów4-0
10 28.10.2018 11:00    TP Jastrz±b-Kolejarz Kat.3-2
11 04.11.2018 11:00    MKS II Siemianowice-TP Jastrz±b1-1
12 11.11.2018 11:00    TP Jastrz±b-Gieksa II-
13 18.11.2018 11:00    AKS II Mikołów-TP Jastrz±b1-1
14 24.03.2019 11:00    UKS Szopienice-TP Jastrz±b0-0
15 31.03.2019 11:00    TP Jastrz±b-¦l±sk II ¦w.3-0
16 07.04.2019 11:00    Strażak Mikołów-TP Jastrz±b1-2
17 13.04.2019 16:00    TP Jastrz±b-Urania II R.¦l.2-1
18 28.04.2019 11:00    Wawel Wirek-TP Jastrz±b2-0
19 05.05.2019 11:00    TP Jastrz±b-Grunwald R.¦l.2-4
20 12.05.2019 11:00    PKS Józefka-TP Jastrz±b2-1
21 19.05.2019 11:00    TP Jastrz±b-KS Hetman 22 Katowice4-0
22 26.05.2019 11:00    KS Stadion ¦l±ski Chorzów-TP Jastrz±b1-2
23 02.06.2019 11:00    Kolejarz Kat.-TP Jastrz±b1-10
24 09.06.2019 11:00    TP Jastrz±b-MKS II Siemianowice10-0
25 16.06.2019 11:00    Gieksa II-TP Jastrz±b-
26 23.06.2019 11:00    TP Jastrz±b-AKS II Mikołów-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00