GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Terminarz KS Stadion Śląski Chorzów iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2018 11:00    Wawel Wirek-KS Stadion Śląski Chorzów3-0
2 02.09.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Gieksa II-
3 09.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów5-0
4 16.09.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-AKS II Mikołów1-1
5 23.09.2018 11:00    PKS Józefka-KS Stadion Śląski Chorzów5-0
6 30.09.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-UKS Szopienice2-3
7 07.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-KS Stadion Śląski Chorzów1-0
8 14.10.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Śląsk II Św.0-2
9 21.10.2018 11:00    TP Jastrząb-KS Stadion Śląski Chorzów4-0
10 28.10.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Strażak Mikołów1-1
11 04.11.2018 11:00    Kolejarz Kat.-KS Stadion Śląski Chorzów2-0
12 11.11.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Urania II R.Śl.2-2
13 18.11.2018 11:00    MKS II Siemianowice-KS Stadion Śląski Chorzów5-1
14 24.03.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Wawel Wirek0-4
15 31.03.2019 11:00    Gieksa II-KS Stadion Śląski Chorzów-
16 07.04.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Grunwald R.Śl.2-3
17 14.04.2019 11:00    AKS II Mikołów-KS Stadion Śląski Chorzów4-4
18 28.04.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-PKS Józefka2-6
19 05.05.2019 11:00    UKS Szopienice-KS Stadion Śląski Chorzów6-1
20 12.05.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-KS Hetman 22 Katowice3-3
21 19.05.2019 11:00    Śląsk II Św.-KS Stadion Śląski Chorzów0-3
22 26.05.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-TP Jastrząb1-2
23 02.06.2019 11:00    Strażak Mikołów-KS Stadion Śląski Chorzów1-6
24 09.06.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Kolejarz Kat.-
25 16.06.2019 11:00    Urania II R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów-
26 23.06.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-MKS II Siemianowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS Źródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281