GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2018/2019
Terminarz KS Stadion Śląski Chorzów iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2018 11:00    Wawel Wirek-KS Stadion Śląski Chorzów3-0
2 02.09.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Gieksa II-
3 09.09.2018 11:00    Grunwald R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów5-0
4 16.09.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-AKS II Mikołów1-1
5 23.09.2018 11:00    PKS Józefka-KS Stadion Śląski Chorzów5-0
6 30.09.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-UKS Szopienice2-3
7 07.10.2018 11:00    KS Hetman 22 Katowice-KS Stadion Śląski Chorzów1-0
8 14.10.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Śląsk II Św.0-2
9 21.10.2018 11:00    TP Jastrząb-KS Stadion Śląski Chorzów4-0
10 28.10.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Strażak Mikołów1-1
11 04.11.2018 11:00    Kolejarz Kat.-KS Stadion Śląski Chorzów2-0
12 11.11.2018 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Urania II R.Śl.2-2
13 18.11.2018 11:00    MKS II Siemianowice-KS Stadion Śląski Chorzów5-1
14 24.03.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Wawel Wirek0-4
15 31.03.2019 11:00    Gieksa II-KS Stadion Śląski Chorzów-
16 07.04.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Grunwald R.Śl.2-3
17 14.04.2019 11:00    AKS II Mikołów-KS Stadion Śląski Chorzów4-4
18 28.04.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-PKS Józefka2-6
19 05.05.2019 11:00    UKS Szopienice-KS Stadion Śląski Chorzów6-1
20 12.05.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-KS Hetman 22 Katowice3-3
21 19.05.2019 11:00    Śląsk II Św.-KS Stadion Śląski Chorzów0-3
22 26.05.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-TP Jastrząb1-2
23 02.06.2019 11:00    Strażak Mikołów-KS Stadion Śląski Chorzów1-6
24 09.06.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-Kolejarz Kat.-
25 16.06.2019 11:00    Urania II R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów-
26 23.06.2019 11:00    KS Stadion Śląski Chorzów-MKS II Siemianowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00