GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2010/2011
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 05.09.2010 12:00    KS Pogoń II Ruda Śląska KSP-UKS UKS Szopienice0-2
1 05.09.2010 12:00    Urania II R.Śl. GKS-POD LGKS 38 Podlesianka II Katowice4-1
1 05.09.2010 12:00    LKS Pogoń II Imielin IMI-KAM KS Kamionka Mikołów3-0
1 05.09.2010 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-SLA KS Slavia II Ruda Śląska0-1
1 05.09.2010 12:00    KS Hetman 22 Katowice HET-WAW GKS Wawel II Wirek2-0
2 12.09.2010 12:00    UKS Szopienice UKS-WAW GKS Wawel II Wirek2-0
2 12.09.2010 12:00    KS Slavia II Ruda Śląska SLA-HET KS Hetman 22 Katowice2-1
2 12.09.2010 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-SPA BKS Sparta II Katowice1-1
2 12.09.2010 12:00    LGKS 38 Podlesianka II Katowice POD-IMI LKS Pogoń II Imielin2-0
2 12.09.2010 12:00    KS Pogoń II Ruda Śląska KSP-GKS Urania II R.Śl.2-6
3 19.09.2010 12:00    Urania II R.Śl. GKS-UKS UKS Szopienice0-0
3 19.09.2010 12:00    LKS Pogoń II Imielin IMI-KSP KS Pogoń II Ruda Śląska6-0
3 19.09.2010 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-POD LGKS 38 Podlesianka II Katowice2-1
3 19.09.2010 12:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KAM KS Kamionka Mikołów2-1
3 19.09.2010 12:00    GKS Wawel II Wirek WAW-SLA KS Slavia II Ruda Śląska0-0
4 26.09.2010 12:00    UKS Szopienice UKS-SLA KS Slavia II Ruda Śląska4-0
4 26.09.2010 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-WAW GKS Wawel II Wirek0-4
4 26.09.2010 12:00    LGKS 38 Podlesianka II Katowice POD-HET KS Hetman 22 Katowice4-1
4 26.09.2010 12:00    KS Pogoń II Ruda Śląska KSP-SPA BKS Sparta II Katowice1-2
4 26.09.2010 12:00    Urania II R.Śl. GKS-IMI LKS Pogoń II Imielin0-1
5 03.10.2010 12:00    LKS Pogoń II Imielin IMI-UKS UKS Szopienice1-0
5 03.10.2010 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-GKS Urania II R.Śl.0-3
5 03.10.2010 12:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KSP KS Pogoń II Ruda Śląska8-0
5 03.10.2010 12:00    GKS Wawel II Wirek WAW-POD LGKS 38 Podlesianka II Katowice4-0
5 03.10.2010 12:00    KS Slavia II Ruda Śląska SLA-KAM KS Kamionka Mikołów3-0
6 10.10.2010 12:00    UKS Szopienice UKS-KAM KS Kamionka Mikołów1-1
6 10.10.2010 12:00    LGKS 38 Podlesianka II Katowice POD-SLA KS Slavia II Ruda Śląska1-3
6 10.10.2010 12:00    KS Pogoń II Ruda Śląska KSP-WAW GKS Wawel II Wirek0-1
6 10.10.2010 12:00    Urania II R.Śl. GKS-HET KS Hetman 22 Katowice0-3
6 10.10.2010 12:00    LKS Pogoń II Imielin IMI-SPA BKS Sparta II Katowice2-1
7 17.10.2010 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-UKS UKS Szopienice6-0
7 17.10.2010 12:00    KS Hetman 22 Katowice HET-IMI LKS Pogoń II Imielin7-2
7 17.10.2010 12:00    GKS Wawel II Wirek WAW-GKS Urania II R.Śl.1-2
7 17.10.2010 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-POD LGKS 38 Podlesianka II Katowice1-1
7 17.10.2010 12:00    KS Pogoń II Ruda Śląska KSP-SLA KS Slavia II Ruda Śląska0-0
8 24.10.2010 11:00    Urania II R.Śl. GKS-SLA KS Slavia II Ruda Śląska1-0
8 24.10.2010 12:00    UKS Szopienice UKS-POD LGKS 38 Podlesianka II Katowice5-0
8 24.10.2010 12:00    KS Pogoń II Ruda Śląska KSP-KAM KS Kamionka Mikołów2-2
8 24.10.2010 12:00    LKS Pogoń II Imielin IMI-WAW GKS Wawel II Wirek5-1
8 24.10.2010 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-HET KS Hetman 22 Katowice2-2
9 31.10.2010 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-GKS Urania II R.Śl.3-3
9 31.10.2010 12:00    KS Hetman 22 Katowice HET-UKS UKS Szopienice2-1
9 31.10.2010 12:00    GKS Wawel II Wirek WAW-SPA BKS Sparta II Katowice1-0
9 31.10.2010 12:00    KS Slavia II Ruda Śląska SLA-IMI LKS Pogoń II Imielin3-1
9 31.10.2010 12:00    LGKS 38 Podlesianka II Katowice POD-KSP KS Pogoń II Ruda Śląska3-0
10 10.04.2011 11:00    LGKS 38 Podlesianka II Katowice POD-GKS Urania II R.Śl.0-3
10 10.04.2011 12:00    UKS Szopienice UKS-KSP KS Pogoń II Ruda Śląska3-0
10 10.04.2011 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-IMI LKS Pogoń II Imielin1-2
10 10.04.2011 12:00    KS Slavia II Ruda Śląska SLA-SPA BKS Sparta II Katowice8-0
10 10.04.2011 12:00    GKS Wawel II Wirek WAW-HET KS Hetman 22 Katowice3-4
11 16.04.2011 17:00    KS Hetman 22 Katowice HET-SLA KS Slavia II Ruda Śląska3-0 walkower na korzyść Hetmana
11 17.04.2011 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KSP KS Pogoń II Ruda Śląska3-0
11 17.04.2011 12:00    GKS Wawel II Wirek WAW-UKS UKS Szopienice0-1
11 17.04.2011 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-KAM KS Kamionka Mikołów1-2
11 17.04.2011 12:00    LKS Pogoń II Imielin IMI-POD LGKS 38 Podlesianka II Katowice0-3
12 01.05.2011 11:00    UKS Szopienice UKS-GKS Urania II R.Śl.0-2
12 01.05.2011 12:00    KS Pogoń II Ruda Śląska KSP-IMI LKS Pogoń II Imielin0-4
12 01.05.2011 12:00    LGKS 38 Podlesianka II Katowice POD-SPA BKS Sparta II Katowice3-0
12 01.05.2011 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-HET KS Hetman 22 Katowice1-0
12 04.05.2011 16:30    KS Slavia II Ruda Śląska SLA-WAW GKS Wawel II Wirek3-2
13 07.05.2011 17:00    KS Hetman 22 Katowice HET-POD LGKS 38 Podlesianka II Katowice3-0
13 08.05.2011 11:00    LKS Pogoń II Imielin IMI-GKS Urania II R.Śl.3-1
13 08.05.2011 12:00    KS Slavia II Ruda Śląska SLA-UKS UKS Szopienice0-7
13 08.05.2011 12:00    GKS Wawel II Wirek WAW-KAM KS Kamionka Mikołów4-2
13 08.05.2011 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-KSP KS Pogoń II Ruda Śląska3-1
14 15.05.2011 11:00    Urania II R.Śl. GKS-SPA BKS Sparta II Katowice0-3
14 15.05.2011 12:00    UKS Szopienice UKS-IMI LKS Pogoń II Imielin5-0
14 15.05.2011 12:00    KS Pogoń II Ruda Śląska KSP-HET KS Hetman 22 Katowice2-11
14 15.05.2011 12:00    LGKS 38 Podlesianka II Katowice POD-WAW GKS Wawel II Wirek1-1
14 15.05.2011 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-SLA KS Slavia II Ruda Śląska2-3
15 21.05.2011 17:00    KS Hetman 22 Katowice HET-GKS Urania II R.Śl.0-0
15 22.05.2011 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-UKS UKS Szopienice0-1
15 22.05.2011 12:00    KS Slavia II Ruda Śląska SLA-POD LGKS 38 Podlesianka II Katowice1-5
15 22.05.2011 12:00    GKS Wawel II Wirek WAW-KSP KS Pogoń II Ruda Śląska3-2
15 22.05.2011 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-IMI LKS Pogoń II Imielin1-2
16 29.05.2011 11:00    Urania II R.Śl. GKS-WAW GKS Wawel II Wirek5-2
16 29.05.2011 12:00    KS Slavia II Ruda Śląska SLA-KSP KS Pogoń II Ruda Śląska7-3
16 29.05.2011 12:00    UKS Szopienice UKS-SPA BKS Sparta II Katowice2-3
16 29.05.2011 12:00    LKS Pogoń II Imielin IMI-HET KS Hetman 22 Katowice1-2
16 29.05.2011 12:00    LGKS 38 Podlesianka II Katowice POD-KAM KS Kamionka Mikołów2-2
17 05.06.2011 11:00    KS Slavia II Ruda Śląska SLA-GKS Urania II R.Śl.1-0
17 05.06.2011 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-SPA BKS Sparta II Katowice3-0
17 05.06.2011 12:00    LGKS 38 Podlesianka II Katowice POD-UKS UKS Szopienice1-1
17 05.06.2011 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-KSP KS Pogoń II Ruda Śląska2-0
17 05.06.2011 12:00    GKS Wawel II Wirek WAW-IMI LKS Pogoń II Imielin3-1
18 12.06.2011 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KAM KS Kamionka Mikołów3-2
18 12.06.2011 12:00    UKS Szopienice UKS-HET KS Hetman 22 Katowice2-3
18 12.06.2011 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-WAW GKS Wawel II Wirek2-1
18 12.06.2011 12:00    LKS Pogoń II Imielin IMI-SLA KS Slavia II Ruda Śląska2-3
18 12.06.2011 12:00    KS Pogoń II Ruda Śląska KSP-POD LGKS 38 Podlesianka II Katowice-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.Śl.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS Źródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.Śl.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS Źródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.Śl.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS Źródło22:70