GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2010/2011
Terminarz KS Kamionka Mikołów iCal export

K Data Czas Wynik
1 05.09.2010 12:00    LKS Pogoń II Imielin IMI-KAM KS Kamionka Mikołów3-0
2 12.09.2010 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-SPA BKS Sparta II Katowice1-1
3 19.09.2010 12:00    KS Hetman 22 Katowice HET-KAM KS Kamionka Mikołów2-1
4 26.09.2010 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-WAW GKS Wawel II Wirek0-4
5 03.10.2010 12:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska SLA-KAM KS Kamionka Mikołów3-0
6 10.10.2010 12:00    UKS Szopienice UKS-KAM KS Kamionka Mikołów1-1
7 17.10.2010 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-POD LGKS 38 Podlesianka II Katowice1-1
8 24.10.2010 12:00    KS Pogoń II Ruda ¦l±ska KSP-KAM KS Kamionka Mikołów2-2
9 31.10.2010 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-GKS Urania II R.¦l.3-3
10 10.04.2011 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-IMI LKS Pogoń II Imielin1-2
11 17.04.2011 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-KAM KS Kamionka Mikołów1-2
12 01.05.2011 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-HET KS Hetman 22 Katowice1-0
13 08.05.2011 12:00    GKS Wawel II Wirek WAW-KAM KS Kamionka Mikołów4-2
14 15.05.2011 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-SLA KS Slavia II Ruda ¦l±ska2-3
15 22.05.2011 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-UKS UKS Szopienice0-1
16 29.05.2011 12:00    LGKS 38 Podlesianka II Katowice POD-KAM KS Kamionka Mikołów2-2
17 05.06.2011 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-KSP KS Pogoń II Ruda ¦l±ska2-0
18 12.06.2011 11:00    Urania II R.¦l. GKS-KAM KS Kamionka Mikołów3-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140