GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2010/2011
Terminarz BKS Sparta II Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 05.09.2010 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-SLA KS Slavia II Ruda ¦l±ska0-1
2 12.09.2010 12:00    KS Kamionka Mikołów KAM-SPA BKS Sparta II Katowice1-1
3 19.09.2010 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-POD LGKS 38 Podlesianka II Katowice2-1
4 26.09.2010 12:00    KS Pogoń II Ruda ¦l±ska KSP-SPA BKS Sparta II Katowice1-2
5 03.10.2010 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-GKS Urania II R.¦l.0-3
6 10.10.2010 12:00    LKS Pogoń II Imielin IMI-SPA BKS Sparta II Katowice2-1
7 17.10.2010 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-UKS UKS Szopienice6-0
8 24.10.2010 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-HET KS Hetman 22 Katowice2-2
9 31.10.2010 12:00    GKS Wawel II Wirek WAW-SPA BKS Sparta II Katowice1-0
10 10.04.2011 12:00    KS Slavia II Ruda ¦l±ska SLA-SPA BKS Sparta II Katowice8-0
11 17.04.2011 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-KAM KS Kamionka Mikołów1-2
12 01.05.2011 12:00    LGKS 38 Podlesianka II Katowice POD-SPA BKS Sparta II Katowice3-0
13 08.05.2011 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-KSP KS Pogoń II Ruda ¦l±ska3-1
14 15.05.2011 11:00    Urania II R.¦l. GKS-SPA BKS Sparta II Katowice0-3
15 22.05.2011 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-IMI LKS Pogoń II Imielin1-2
16 29.05.2011 12:00    UKS Szopienice UKS-SPA BKS Sparta II Katowice2-3
17 05.06.2011 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET-SPA BKS Sparta II Katowice3-0
18 12.06.2011 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-WAW GKS Wawel II Wirek2-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140