GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2010/2011
Terminarz Urania II R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 05.09.2010 12:00    Urania II R.Śl. GKS-POD LGKS 38 Podlesianka II Katowice4-1
2 12.09.2010 12:00    KS Pogoń II Ruda Śląska KSP-GKS Urania II R.Śl.2-6
3 19.09.2010 12:00    Urania II R.Śl. GKS-UKS UKS Szopienice0-0
4 26.09.2010 12:00    Urania II R.Śl. GKS-IMI LKS Pogoń II Imielin0-1
5 03.10.2010 12:00    BKS Sparta II Katowice SPA-GKS Urania II R.Śl.0-3
6 10.10.2010 12:00    Urania II R.Śl. GKS-HET KS Hetman 22 Katowice0-3
7 17.10.2010 12:00    GKS Wawel II Wirek WAW-GKS Urania II R.Śl.1-2
8 24.10.2010 11:00    Urania II R.Śl. GKS-SLA KS Slavia II Ruda Śląska1-0
9 31.10.2010 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM-GKS Urania II R.Śl.3-3
10 10.04.2011 11:00    LGKS 38 Podlesianka II Katowice POD-GKS Urania II R.Śl.0-3
11 17.04.2011 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KSP KS Pogoń II Ruda Śląska3-0
12 01.05.2011 11:00    UKS Szopienice UKS-GKS Urania II R.Śl.0-2
13 08.05.2011 11:00    LKS Pogoń II Imielin IMI-GKS Urania II R.Śl.3-1
14 15.05.2011 11:00    Urania II R.Śl. GKS-SPA BKS Sparta II Katowice0-3
15 21.05.2011 17:00    KS Hetman 22 Katowice HET-GKS Urania II R.Śl.0-0
16 29.05.2011 11:00    Urania II R.Śl. GKS-WAW GKS Wawel II Wirek5-2
17 05.06.2011 11:00    KS Slavia II Ruda Śląska SLA-GKS Urania II R.Śl.1-0
18 12.06.2011 11:00    Urania II R.Śl. GKS-KAM KS Kamionka Mikołów3-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS Źródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281