GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2019 11:00    Urania R.¦l.-Górnik Piaski6-1
1 10.08.2019 11:00    Górnik MK-Naprzód Lipiny5-2
1 10.08.2019 15:15    Wawel Wirek-Zagłębie II5-1
1 10.08.2019 17:00    LKS Tęcza-LKS ¬ródło3-1
1 10.08.2019 17:00    AKS Niwka-Podlesianka K.1-2
1 10.08.2019 17:00    LKS Niwy-Wojkowice0-3
1 10.08.2019 17:00    Cyklon Rog.-Szczakowianka0-1
1 10.08.2019 17:00    MKS Siem-ce-Sparta Kat.1-2
1 11.08.2019 16:00    Orzeł Mokre-Pogoń Imielin0-3
2 14.08.2019 18:00    Naprzód Lipiny-MKS Siem-ce2-1
2 17.08.2019 11:00    Górnik Piaski-Cyklon Rog.1-3
2 17.08.2019 15:00    LKS ¬ródło-AKS Niwka1-1
2 17.08.2019 15:15    Wawel Wirek-Orzeł Mokre4-0
2 17.08.2019 17:00    Szczakowianka-Górnik MK6-0
2 17.08.2019 17:00    Wojkowice-Urania R.¦l.5-2
2 17.08.2019 17:00    Podlesianka K.-LKS Niwy2-1
2 17.08.2019 17:00    Pogoń Imielin-LKS Tęcza4-1
2 18.08.2019 11:00    Zagłębie II-Sparta Kat.2-3
3 23.08.2019 18:00    MKS Siem-ce-Szczakowianka1-4
3 24.08.2019 11:00    Urania R.¦l.-Podlesianka K.0-4
3 24.08.2019 11:00    Górnik MK-Górnik Piaski7-2
3 24.08.2019 11:00    Sparta Kat.-Naprzód Lipiny2-2
3 24.08.2019 17:00    Orzeł Mokre-Zagłębie II2-8
3 24.08.2019 17:00    LKS Niwy-LKS ¬ródło4-1
3 24.08.2019 17:00    Cyklon Rog.-Wojkowice1-1
3 24.08.2019 17:00    AKS Niwka-Pogoń Imielin2-1
3 25.08.2019 16:00    LKS Tęcza-Wawel Wirek3-0
4 28.08.2019 17:30    Zagłębie II-Naprzód Lipiny3-0
4 28.08.2019 17:30    Szczakowianka-Sparta Kat.4-0
4 28.08.2019 17:30    Górnik Piaski-MKS Siem-ce1-4
4 28.08.2019 17:30    Wojkowice-Górnik MK2-1
4 28.08.2019 17:30    Podlesianka K.-Cyklon Rog.0-1
4 28.08.2019 17:30    LKS ¬ródło-Urania R.¦l.1-1
4 28.08.2019 17:30    Pogoń Imielin-LKS Niwy1-2
4 28.08.2019 17:30    Wawel Wirek-AKS Niwka0-3
4 28.08.2019 17:30    Orzeł Mokre-LKS Tęcza1-3
5 31.08.2019 11:00    Urania R.¦l.-Pogoń Imielin2-1
5 31.08.2019 11:00    Górnik MK-Podlesianka K.1-1
5 31.08.2019 11:00    Sparta Kat.-Górnik Piaski5-0
5 31.08.2019 11:00    Naprzód Lipiny-Szczakowianka0-4
5 31.08.2019 17:00    LKS Tęcza-Zagłębie II3-1
5 31.08.2019 17:00    AKS Niwka-Orzeł Mokre4-0
5 31.08.2019 17:00    LKS Niwy-Wawel Wirek2-0
5 31.08.2019 17:00    Cyklon Rog.-LKS ¬ródło1-1
5 31.08.2019 17:00    MKS Siem-ce-Wojkowice2-3
6 07.09.2019 11:00    Sparta Kat.-Wojkowice1-1
6 07.09.2019 15:00    LKS ¬ródło-Górnik MK1-3
6 07.09.2019 15:15    Wawel Wirek-Urania R.¦l.2-0
6 07.09.2019 17:00    Górnik Piaski-Naprzód Lipiny2-3
6 07.09.2019 17:00    Podlesianka K.-MKS Siem-ce4-2
6 07.09.2019 17:00    Pogoń Imielin-Cyklon Rog.1-3
6 07.09.2019 17:00    Orzeł Mokre-LKS Niwy3-2
6 08.09.2019 11:00    Szczakowianka-Zagłębie II4-1
6 08.09.2019 16:00    LKS Tęcza-AKS Niwka3-0
7 14.09.2019 11:00    Urania R.¦l.-Orzeł Mokre6-1
7 14.09.2019 11:00    Górnik MK-Pogoń Imielin1-2
7 14.09.2019 11:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.2-2
7 14.09.2019 11:00    Naprzód Lipiny-Wojkowice3-1
7 14.09.2019 15:00    LKS Niwy-LKS Tęcza3-1
7 14.09.2019 16:00    AKS Niwka-Zagłębie II1-2
7 14.09.2019 16:00    Cyklon Rog.-Wawel Wirek5-0
7 14.09.2019 16:00    Szczakowianka-Górnik Piaski7-0
7 14.09.2019 16:30    MKS Siem-ce-LKS ¬ródło3-2
8 21.09.2019 15:15    Wawel Wirek-Górnik MK0-3
8 21.09.2019 16:00    Wojkowice-Szczakowianka0-3
8 21.09.2019 16:00    Podlesianka K.-Naprzód Lipiny2-1
8 21.09.2019 16:00    LKS ¬ródło-Sparta Kat.1-2
8 21.09.2019 16:00    Orzeł Mokre-Cyklon Rog.2-3
8 21.09.2019 16:00    LKS Tęcza-Urania R.¦l.5-2
8 21.09.2019 16:00    AKS Niwka-LKS Niwy3-0
8 22.09.2019 11:00    Zagłębie II-Górnik Piaski3-0
8 22.09.2019 16:00    Pogoń Imielin-MKS Siem-ce1-0
9 28.09.2019 11:00    Urania R.¦l.-AKS Niwka2-1
9 28.09.2019 11:00    Górnik MK-Orzeł Mokre2-1
9 28.09.2019 11:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin3-4
9 28.09.2019 11:00    Naprzód Lipiny-LKS ¬ródło2-2
9 28.09.2019 11:00    Górnik Piaski-Wojkowice0-8
9 28.09.2019 15:30    LKS Niwy-Zagłębie II7-2
9 28.09.2019 15:30    MKS Siem-ce-Wawel Wirek3-3
9 29.09.2019 15:00    Cyklon Rog.-LKS Tęcza0-1
9 29.09.2019 15:30    Szczakowianka-Podlesianka K.2-3
10 05.10.2019 12:00    Podlesianka K.-Górnik Piaski8-0
10 05.10.2019 15:00    LKS ¬ródło-Szczakowianka1-6
10 05.10.2019 15:00    Pogoń Imielin-Naprzód Lipiny2-1
10 05.10.2019 15:00    Orzeł Mokre-MKS Siem-ce2-5
10 05.10.2019 15:00    AKS Niwka-Cyklon Rog.4-4
10 05.10.2019 15:00    LKS Niwy-Urania R.¦l.5-0
10 05.10.2019 15:15    Wawel Wirek-Sparta Kat.1-0
10 06.10.2019 11:00    Zagłębie II-Wojkowice1-4
10 06.10.2019 15:00    LKS Tęcza-Górnik MK1-1
11 12.10.2019 11:00    Urania R.¦l.-Zagłębie II3-0
11 12.10.2019 11:00    Górnik MK-AKS Niwka2-1
11 12.10.2019 11:00    MKS Siem-ce-LKS Tęcza1-2
11 12.10.2019 11:00    Sparta Kat.-Orzeł Mokre0-0
11 12.10.2019 11:00    Naprzód Lipiny-Wawel Wirek0-2
11 12.10.2019 15:00    Cyklon Rog.-LKS Niwy3-0
11 12.10.2019 15:00    Górnik Piaski-LKS ¬ródło0-3
11 12.10.2019 15:00    Wojkowice-Podlesianka K.1-1
11 13.10.2019 15:00    Szczakowianka-Pogoń Imielin8-2
12 19.10.2019 11:00    Urania R.¦l.-Cyklon Rog.0-5
12 19.10.2019 15:00    LKS ¬ródło-Wojkowice0-3
12 19.10.2019 15:00    Pogoń Imielin-Górnik Piaski1-0
12 19.10.2019 15:00    Orzeł Mokre-Naprzód Lipiny0-3
12 19.10.2019 15:00    AKS Niwka-MKS Siem-ce5-1
12 19.10.2019 15:00    LKS Niwy-Górnik MK2-1
12 19.10.2019 15:15    Wawel Wirek-Szczakowianka1-4
12 20.10.2019 11:00    Zagłębie II-Podlesianka K.2-1
12 20.10.2019 15:00    LKS Tęcza-Sparta Kat.3-0
13 26.10.2019 11:00    Cyklon Rog.-Zagłębie II1-2
13 26.10.2019 11:00    Górnik MK-Urania R.¦l.2-6
13 26.10.2019 11:00    Sparta Kat.-AKS Niwka4-1
13 26.10.2019 14:30    MKS Siem-ce-LKS Niwy0-1
13 26.10.2019 14:30    Naprzód Lipiny-LKS Tęcza2-1
13 26.10.2019 14:30    Górnik Piaski-Wawel Wirek0-1
13 26.10.2019 14:30    Wojkowice-Pogoń Imielin5-3
13 26.10.2019 14:30    Podlesianka K.-LKS ¬ródło3-0
13 27.10.2019 14:00    Szczakowianka-Orzeł Mokre6-1
14 02.11.2019 11:00    Orzeł Mokre-Górnik Piaski2-4
14 02.11.2019 11:00    Urania R.¦l.-MKS Siem-ce2-3
14 02.11.2019 14:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.1-1
14 02.11.2019 14:00    Wawel Wirek-Wojkowice0-1
14 02.11.2019 14:00    AKS Niwka-Naprzód Lipiny0-0
14 02.11.2019 14:00    LKS Niwy-Sparta Kat.2-0
14 02.11.2019 14:00    Cyklon Rog.-Górnik MK6-1
14 03.11.2019 11:00    Zagłębie II-LKS ¬ródło1-2
14 03.11.2019 14:00    LKS Tęcza-Szczakowianka2-2
15 09.11.2019 11:00    Górnik MK-Zagłębie II2-3
15 09.11.2019 11:00    Sparta Kat.-Urania R.¦l.9-1
15 09.11.2019 14:00    MKS Siem-ce-Cyklon Rog.2-1
15 09.11.2019 14:00    Naprzód Lipiny-LKS Niwy1-4
15 09.11.2019 14:00    Szczakowianka-AKS Niwka3-0
15 09.11.2019 14:00    Górnik Piaski-LKS Tęcza0-3
15 09.11.2019 14:00    Wojkowice-Orzeł Mokre6-1
15 09.11.2019 14:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek0-0
15 09.11.2019 14:00    LKS ¬ródło-Pogoń Imielin6-1
16 16.11.2019 11:00    Urania R.¦l.-Naprzód Lipiny4-2
16 16.11.2019 11:00    Górnik MK-MKS Siem-ce0-1
16 16.11.2019 14:00    Wawel Wirek-LKS ¬ródło1-1
16 16.11.2019 14:00    Orzeł Mokre-Podlesianka K.0-8
16 16.11.2019 14:00    AKS Niwka-Górnik Piaski5-0
16 16.11.2019 14:00    LKS Niwy-Szczakowianka2-3
16 16.11.2019 14:00    Cyklon Rog.-Sparta Kat.2-1
16 17.11.2019 11:00    Zagłębie II-Pogoń Imielin6-1
16 17.11.2019 14:00    LKS Tęcza-Wojkowice2-1
17 23.11.2019 13:30    MKS Siem-ce-Zagłębie II-
17 23.11.2019 13:30    Sparta Kat.-Górnik MK-
17 23.11.2019 13:30    Naprzód Lipiny-Cyklon Rog.-
17 23.11.2019 13:30    Szczakowianka-Urania R.¦l.-
17 23.11.2019 13:30    Górnik Piaski-LKS Niwy-
17 23.11.2019 13:30    Wojkowice-AKS Niwka-
17 23.11.2019 13:30    Podlesianka K.-LKS Tęcza-
17 23.11.2019 13:30    LKS ¬ródło-Orzeł Mokre-
17 23.11.2019 13:30    Pogoń Imielin-Wawel Wirek-
18 21.03.2020 15:00    Górnik Piaski-Urania R.¦l.-
18 21.03.2020 15:00    Naprzód Lipiny-Górnik MK-
18 21.03.2020 15:00    Zagłębie II-Wawel Wirek-
18 21.03.2020 15:00    LKS ¬ródło-LKS Tęcza-
18 21.03.2020 15:00    Podlesianka K.-AKS Niwka-
18 21.03.2020 15:00    Wojkowice-LKS Niwy-
18 21.03.2020 15:00    Szczakowianka-Cyklon Rog.-
18 21.03.2020 15:00    Sparta Kat.-MKS Siem-ce-
18 21.03.2020 15:00    Pogoń Imielin-Orzeł Mokre-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281