GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2019/2020
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2019 11:00    Urania R.¦l.-Górnik Piaski6-1
1 10.08.2019 11:00    Górnik MK-Naprzód Lipiny5-2
1 10.08.2019 15:15    Wawel Wirek-Zagłębie II5-1
1 10.08.2019 17:00    LKS Tęcza-LKS ¬ródło3-1
1 10.08.2019 17:00    AKS Niwka-Podlesianka K.1-2
1 10.08.2019 17:00    LKS Niwy-Wojkowice0-3
1 10.08.2019 17:00    Cyklon Rog.-Szczakowianka0-1
1 10.08.2019 17:00    MKS Siem-ce-Sparta Kat.1-2
1 11.08.2019 16:00    Orzeł Mokre-Pogoń Imielin0-3
2 14.08.2019 18:00    Naprzód Lipiny-MKS Siem-ce2-1
2 17.08.2019 11:00    Górnik Piaski-Cyklon Rog.1-3
2 17.08.2019 15:00    LKS ¬ródło-AKS Niwka1-1
2 17.08.2019 15:15    Wawel Wirek-Orzeł Mokre4-0
2 17.08.2019 17:00    Szczakowianka-Górnik MK6-0
2 17.08.2019 17:00    Wojkowice-Urania R.¦l.5-2
2 17.08.2019 17:00    Podlesianka K.-LKS Niwy2-1
2 17.08.2019 17:00    Pogoń Imielin-LKS Tęcza4-1
2 18.08.2019 11:00    Zagłębie II-Sparta Kat.2-3
3 23.08.2019 18:00    MKS Siem-ce-Szczakowianka1-4
3 24.08.2019 11:00    Urania R.¦l.-Podlesianka K.0-4
3 24.08.2019 11:00    Górnik MK-Górnik Piaski7-2
3 24.08.2019 11:00    Sparta Kat.-Naprzód Lipiny2-2
3 24.08.2019 17:00    Orzeł Mokre-Zagłębie II2-8
3 24.08.2019 17:00    LKS Niwy-LKS ¬ródło4-1
3 24.08.2019 17:00    Cyklon Rog.-Wojkowice1-1
3 24.08.2019 17:00    AKS Niwka-Pogoń Imielin2-1
3 25.08.2019 16:00    LKS Tęcza-Wawel Wirek3-0
4 28.08.2019 17:30    Zagłębie II-Naprzód Lipiny3-0
4 28.08.2019 17:30    Szczakowianka-Sparta Kat.4-0
4 28.08.2019 17:30    Górnik Piaski-MKS Siem-ce1-4
4 28.08.2019 17:30    Wojkowice-Górnik MK2-1
4 28.08.2019 17:30    Podlesianka K.-Cyklon Rog.0-1
4 28.08.2019 17:30    LKS ¬ródło-Urania R.¦l.1-1
4 28.08.2019 17:30    Pogoń Imielin-LKS Niwy1-2
4 28.08.2019 17:30    Wawel Wirek-AKS Niwka0-3
4 28.08.2019 17:30    Orzeł Mokre-LKS Tęcza1-3
5 31.08.2019 11:00    Urania R.¦l.-Pogoń Imielin2-1
5 31.08.2019 11:00    Górnik MK-Podlesianka K.1-1
5 31.08.2019 11:00    Sparta Kat.-Górnik Piaski5-0
5 31.08.2019 11:00    Naprzód Lipiny-Szczakowianka0-4
5 31.08.2019 17:00    LKS Tęcza-Zagłębie II3-1
5 31.08.2019 17:00    AKS Niwka-Orzeł Mokre4-0
5 31.08.2019 17:00    LKS Niwy-Wawel Wirek2-0
5 31.08.2019 17:00    Cyklon Rog.-LKS ¬ródło1-1
5 31.08.2019 17:00    MKS Siem-ce-Wojkowice2-3
6 07.09.2019 11:00    Sparta Kat.-Wojkowice1-1
6 07.09.2019 15:00    LKS ¬ródło-Górnik MK1-3
6 07.09.2019 15:15    Wawel Wirek-Urania R.¦l.2-0
6 07.09.2019 17:00    Górnik Piaski-Naprzód Lipiny2-3
6 07.09.2019 17:00    Podlesianka K.-MKS Siem-ce4-2
6 07.09.2019 17:00    Pogoń Imielin-Cyklon Rog.1-3
6 07.09.2019 17:00    Orzeł Mokre-LKS Niwy3-2
6 08.09.2019 11:00    Szczakowianka-Zagłębie II4-1
6 08.09.2019 16:00    LKS Tęcza-AKS Niwka3-0
7 14.09.2019 11:00    Urania R.¦l.-Orzeł Mokre6-1
7 14.09.2019 11:00    Górnik MK-Pogoń Imielin1-2
7 14.09.2019 11:00    Sparta Kat.-Podlesianka K.2-2
7 14.09.2019 11:00    Naprzód Lipiny-Wojkowice3-1
7 14.09.2019 15:00    LKS Niwy-LKS Tęcza3-1
7 14.09.2019 16:00    AKS Niwka-Zagłębie II1-2
7 14.09.2019 16:00    Cyklon Rog.-Wawel Wirek5-0
7 14.09.2019 16:00    Szczakowianka-Górnik Piaski7-0
7 14.09.2019 16:30    MKS Siem-ce-LKS ¬ródło3-2
8 21.09.2019 15:15    Wawel Wirek-Górnik MK0-3
8 21.09.2019 16:00    Wojkowice-Szczakowianka0-3
8 21.09.2019 16:00    Podlesianka K.-Naprzód Lipiny2-1
8 21.09.2019 16:00    LKS ¬ródło-Sparta Kat.1-2
8 21.09.2019 16:00    Orzeł Mokre-Cyklon Rog.2-3
8 21.09.2019 16:00    LKS Tęcza-Urania R.¦l.5-2
8 21.09.2019 16:00    AKS Niwka-LKS Niwy3-0
8 22.09.2019 11:00    Zagłębie II-Górnik Piaski-
8 22.09.2019 16:00    Pogoń Imielin-MKS Siem-ce-
9 28.09.2019 11:00    Urania R.¦l.-AKS Niwka-
9 28.09.2019 15:30    LKS Niwy-Zagłębie II-
9 28.09.2019 15:30    Cyklon Rog.-LKS Tęcza-
9 28.09.2019 15:30    Górnik MK-Orzeł Mokre-
9 28.09.2019 15:30    MKS Siem-ce-Wawel Wirek-
9 28.09.2019 15:30    Sparta Kat.-Pogoń Imielin-
9 28.09.2019 15:30    Naprzód Lipiny-LKS ¬ródło-
9 28.09.2019 15:30    Szczakowianka-Podlesianka K.-
9 28.09.2019 15:30    Górnik Piaski-Wojkowice-
10 05.10.2019 15:00    Zagłębie II-Wojkowice-
10 05.10.2019 15:00    Podlesianka K.-Górnik Piaski-
10 05.10.2019 15:00    LKS ¬ródło-Szczakowianka-
10 05.10.2019 15:00    Pogoń Imielin-Naprzód Lipiny-
10 05.10.2019 15:00    Wawel Wirek-Sparta Kat.-
10 05.10.2019 15:00    Orzeł Mokre-MKS Siem-ce-
10 05.10.2019 15:00    LKS Tęcza-Górnik MK-
10 05.10.2019 15:00    AKS Niwka-Cyklon Rog.-
10 05.10.2019 15:00    LKS Niwy-Urania R.¦l.-
11 12.10.2019 11:00    Urania R.¦l.-Zagłębie II-
11 12.10.2019 15:00    Cyklon Rog.-LKS Niwy-
11 12.10.2019 15:00    Górnik MK-AKS Niwka-
11 12.10.2019 15:00    MKS Siem-ce-LKS Tęcza-
11 12.10.2019 15:00    Sparta Kat.-Orzeł Mokre-
11 12.10.2019 15:00    Naprzód Lipiny-Wawel Wirek-
11 12.10.2019 15:00    Szczakowianka-Pogoń Imielin-
11 12.10.2019 15:00    Górnik Piaski-LKS ¬ródło-
11 12.10.2019 15:00    Wojkowice-Podlesianka K.-
12 19.10.2019 11:00    Urania R.¦l.-Cyklon Rog.-
12 19.10.2019 15:00    Zagłębie II-Podlesianka K.-
12 19.10.2019 15:00    LKS ¬ródło-Wojkowice-
12 19.10.2019 15:00    Pogoń Imielin-Górnik Piaski-
12 19.10.2019 15:00    Wawel Wirek-Szczakowianka-
12 19.10.2019 15:00    Orzeł Mokre-Naprzód Lipiny-
12 19.10.2019 15:00    LKS Tęcza-Sparta Kat.-
12 19.10.2019 15:00    AKS Niwka-MKS Siem-ce-
12 19.10.2019 15:00    LKS Niwy-Górnik MK-
13 26.10.2019 11:00    Górnik MK-Urania R.¦l.-
13 26.10.2019 14:30    Cyklon Rog.-Zagłębie II-
13 26.10.2019 14:30    MKS Siem-ce-LKS Niwy-
13 26.10.2019 14:30    Sparta Kat.-AKS Niwka-
13 26.10.2019 14:30    Naprzód Lipiny-LKS Tęcza-
13 26.10.2019 14:30    Szczakowianka-Orzeł Mokre-
13 26.10.2019 14:30    Górnik Piaski-Wawel Wirek-
13 26.10.2019 14:30    Wojkowice-Pogoń Imielin-
13 26.10.2019 14:30    Podlesianka K.-LKS ¬ródło-
14 02.11.2019 14:00    Zagłębie II-LKS ¬ródło-
14 02.11.2019 14:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.-
14 02.11.2019 14:00    Wawel Wirek-Wojkowice-
14 02.11.2019 14:00    Orzeł Mokre-Górnik Piaski-
14 02.11.2019 14:00    LKS Tęcza-Szczakowianka-
14 02.11.2019 14:00    AKS Niwka-Naprzód Lipiny-
14 02.11.2019 14:00    LKS Niwy-Sparta Kat.-
14 02.11.2019 14:00    Urania R.¦l.-MKS Siem-ce-
14 02.11.2019 14:00    Cyklon Rog.-Górnik MK-
15 09.11.2019 11:00    Sparta Kat.-Urania R.¦l.-
15 09.11.2019 14:00    Górnik MK-Zagłębie II-
15 09.11.2019 14:00    MKS Siem-ce-Cyklon Rog.-
15 09.11.2019 14:00    Naprzód Lipiny-LKS Niwy-
15 09.11.2019 14:00    Szczakowianka-AKS Niwka-
15 09.11.2019 14:00    Górnik Piaski-LKS Tęcza-
15 09.11.2019 14:00    Wojkowice-Orzeł Mokre-
15 09.11.2019 14:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek-
15 09.11.2019 14:00    LKS ¬ródło-Pogoń Imielin-
16 16.11.2019 14:00    Zagłębie II-Pogoń Imielin-
16 16.11.2019 14:00    Wawel Wirek-LKS ¬ródło-
16 16.11.2019 14:00    Orzeł Mokre-Podlesianka K.-
16 16.11.2019 14:00    LKS Tęcza-Wojkowice-
16 16.11.2019 14:00    AKS Niwka-Górnik Piaski-
16 16.11.2019 14:00    LKS Niwy-Szczakowianka-
16 16.11.2019 14:00    Urania R.¦l.-Naprzód Lipiny-
16 16.11.2019 14:00    Cyklon Rog.-Sparta Kat.-
16 16.11.2019 14:00    Górnik MK-MKS Siem-ce-
17 23.11.2019 13:30    MKS Siem-ce-Zagłębie II-
17 23.11.2019 13:30    Sparta Kat.-Górnik MK-
17 23.11.2019 13:30    Naprzód Lipiny-Cyklon Rog.-
17 23.11.2019 13:30    Szczakowianka-Urania R.¦l.-
17 23.11.2019 13:30    Górnik Piaski-LKS Niwy-
17 23.11.2019 13:30    Wojkowice-AKS Niwka-
17 23.11.2019 13:30    Podlesianka K.-LKS Tęcza-
17 23.11.2019 13:30    LKS ¬ródło-Orzeł Mokre-
17 23.11.2019 13:30    Pogoń Imielin-Wawel Wirek-
18 21.03.2020 15:00    Górnik Piaski-Urania R.¦l.-
18 21.03.2020 15:00    Naprzód Lipiny-Górnik MK-
18 21.03.2020 15:00    Zagłębie II-Wawel Wirek-
18 21.03.2020 15:00    LKS ¬ródło-LKS Tęcza-
18 21.03.2020 15:00    Podlesianka K.-AKS Niwka-
18 21.03.2020 15:00    Wojkowice-LKS Niwy-
18 21.03.2020 15:00    Szczakowianka-Cyklon Rog.-
18 21.03.2020 15:00    Sparta Kat.-MKS Siem-ce-
18 21.03.2020 15:00    Pogoń Imielin-Orzeł Mokre-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140