GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Terminarz Pogoń Imielin iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2019 16:00    Orzeł Mokre-Pogoń Imielin0-3
2 17.08.2019 17:00    Pogoń Imielin-LKS Tęcza4-1
3 24.08.2019 17:00    AKS Niwka-Pogoń Imielin2-1
4 28.08.2019 17:30    Pogoń Imielin-LKS Niwy1-2
5 31.08.2019 11:00    Urania R.¦l.-Pogoń Imielin2-1
6 07.09.2019 17:00    Pogoń Imielin-Cyklon Rog.1-3
7 14.09.2019 11:00    Górnik MK-Pogoń Imielin1-2
8 22.09.2019 16:00    Pogoń Imielin-MKS Siem-ce1-0
9 28.09.2019 11:00    Sparta Kat.-Pogoń Imielin3-4
10 05.10.2019 15:00    Pogoń Imielin-Naprzód Lipiny2-1
11 13.10.2019 15:00    Szczakowianka-Pogoń Imielin8-2
12 19.10.2019 15:00    Pogoń Imielin-Górnik Piaski1-0
13 26.10.2019 14:30    Wojkowice-Pogoń Imielin5-3
14 02.11.2019 14:00    Pogoń Imielin-Podlesianka K.1-1
15 09.11.2019 14:00    LKS ¬ródło-Pogoń Imielin6-1
16 17.11.2019 11:00    Zagłębie II-Pogoń Imielin6-1
17 23.11.2019 13:30    Pogoń Imielin-Wawel Wirek1-3
18 21.03.2020 15:00    Pogoń Imielin-Orzeł Mokre-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341