GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2019/2020
Terminarz Cyklon Rog. iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2019 17:00    Cyklon Rog.-Szczakowianka0-1
2 17.08.2019 11:00    Górnik Piaski-Cyklon Rog.1-3
3 24.08.2019 17:00    Cyklon Rog.-Wojkowice1-1
4 28.08.2019 17:30    Podlesianka K.-Cyklon Rog.0-1
5 31.08.2019 17:00    Cyklon Rog.-LKS ¬ródło1-1
6 07.09.2019 17:00    Pogoń Imielin-Cyklon Rog.1-3
7 14.09.2019 16:00    Cyklon Rog.-Wawel Wirek5-0
8 21.09.2019 16:00    Orzeł Mokre-Cyklon Rog.2-3
9 29.09.2019 15:00    Cyklon Rog.-LKS Tęcza0-1
10 05.10.2019 15:00    AKS Niwka-Cyklon Rog.4-4
11 12.10.2019 15:00    Cyklon Rog.-LKS Niwy3-0
12 19.10.2019 11:00    Urania R.¦l.-Cyklon Rog.0-5
13 26.10.2019 11:00    Cyklon Rog.-Zagłębie II-
14 02.11.2019 14:00    Cyklon Rog.-Górnik MK-
15 09.11.2019 14:00    MKS Siem-ce-Cyklon Rog.-
16 16.11.2019 14:00    Cyklon Rog.-Sparta Kat.-
17 23.11.2019 13:30    Naprzód Lipiny-Cyklon Rog.-
18 21.03.2020 15:00    Szczakowianka-Cyklon Rog.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370