GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Terminarz LKS ¬ródło iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2019 17:00    LKS Tęcza-LKS ¬ródło3-1
2 17.08.2019 15:00    LKS ¬ródło-AKS Niwka1-1
3 24.08.2019 17:00    LKS Niwy-LKS ¬ródło4-1
4 28.08.2019 17:30    LKS ¬ródło-Urania R.¦l.1-1
5 31.08.2019 17:00    Cyklon Rog.-LKS ¬ródło1-1
6 07.09.2019 15:00    LKS ¬ródło-Górnik MK1-3
7 14.09.2019 16:30    MKS Siem-ce-LKS ¬ródło3-2
8 21.09.2019 16:00    LKS ¬ródło-Sparta Kat.1-2
9 28.09.2019 11:00    Naprzód Lipiny-LKS ¬ródło2-2
10 05.10.2019 15:00    LKS ¬ródło-Szczakowianka1-6
11 12.10.2019 15:00    Górnik Piaski-LKS ¬ródło0-3
12 19.10.2019 15:00    LKS ¬ródło-Wojkowice0-3
13 26.10.2019 14:30    Podlesianka K.-LKS ¬ródło3-0
14 03.11.2019 11:00    Zagłębie II-LKS ¬ródło1-2
15 09.11.2019 14:00    LKS ¬ródło-Pogoń Imielin6-1
16 16.11.2019 14:00    Wawel Wirek-LKS ¬ródło1-1
17 23.11.2019 11:00    LKS ¬ródło-Orzeł Mokre6-1
18 21.03.2020 15:00    LKS ¬ródło-LKS Tęcza-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341