GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2019/2020
Terminarz Górnik Piaski iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2019 11:00    Urania R.¦l.-Górnik Piaski6-1
2 17.08.2019 11:00    Górnik Piaski-Cyklon Rog.1-3
3 24.08.2019 11:00    Górnik MK-Górnik Piaski7-2
4 28.08.2019 17:30    Górnik Piaski-MKS Siem-ce1-4
5 31.08.2019 11:00    Sparta Kat.-Górnik Piaski5-0
6 07.09.2019 17:00    Górnik Piaski-Naprzód Lipiny2-3
7 14.09.2019 16:00    Szczakowianka-Górnik Piaski7-0
8 22.09.2019 11:00    Zagłębie II-Górnik Piaski3-0
9 28.09.2019 11:00    Górnik Piaski-Wojkowice0-8
10 05.10.2019 12:00    Podlesianka K.-Górnik Piaski8-0
11 12.10.2019 15:00    Górnik Piaski-LKS ¬ródło0-3
12 19.10.2019 15:00    Pogoń Imielin-Górnik Piaski1-0
13 26.10.2019 14:30    Górnik Piaski-Wawel Wirek0-1
14 02.11.2019 11:00    Orzeł Mokre-Górnik Piaski2-4
15 09.11.2019 14:00    Górnik Piaski-LKS Tęcza0-3
16 16.11.2019 14:00    AKS Niwka-Górnik Piaski5-0
17 23.11.2019 13:30    Górnik Piaski-LKS Niwy2-10
18 21.03.2020 15:00    Górnik Piaski-Urania R.¦l.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341