GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2019/2020
Terminarz MKS Siem-ce iCal export

K Data Czas Wynik
1 10.08.2019 17:00    MKS Siem-ce-Sparta Kat.1-2
2 14.08.2019 18:00    Naprzód Lipiny-MKS Siem-ce2-1
3 23.08.2019 18:00    MKS Siem-ce-Szczakowianka1-4
4 28.08.2019 17:30    Górnik Piaski-MKS Siem-ce1-4
5 31.08.2019 17:00    MKS Siem-ce-Wojkowice2-3
6 07.09.2019 17:00    Podlesianka K.-MKS Siem-ce4-2
7 14.09.2019 16:30    MKS Siem-ce-LKS ¬ródło3-2
8 22.09.2019 16:00    Pogoń Imielin-MKS Siem-ce1-0
9 28.09.2019 15:30    MKS Siem-ce-Wawel Wirek3-3
10 05.10.2019 15:00    Orzeł Mokre-MKS Siem-ce2-5
11 12.10.2019 11:00    MKS Siem-ce-LKS Tęcza1-2
12 19.10.2019 15:00    AKS Niwka-MKS Siem-ce5-1
13 26.10.2019 14:30    MKS Siem-ce-LKS Niwy-
14 02.11.2019 11:00    Urania R.¦l.-MKS Siem-ce-
15 09.11.2019 14:00    MKS Siem-ce-Cyklon Rog.-
16 16.11.2019 14:00    Górnik MK-MKS Siem-ce-
17 23.11.2019 13:30    MKS Siem-ce-Zagłębie II-
18 21.03.2020 15:00    Sparta Kat.-MKS Siem-ce-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza721:519
LKS Niwy723:818
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1229:1428
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1220:2116
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
LKS Tęcza58:99
Sparta Kat.67:129
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370