GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 16:00    Ciężkowianka-MCKS CzeladĽ2-2
1 13.08.2011 17:00    MKS Siem-ce-Piast Ożarowice2-0
1 13.08.2011 17:00    AKS Niwka-Podlesianka K.5-1
1 13.08.2011 17:00    Strażak Mierz.-Unia D±browa0-0
1 13.08.2011 17:00    Orzeł Nakło-Orzeł Biały2-1
1 13.08.2011 17:00    RKS Grodziec-Gwarek Tarn.G.1-2
1 13.08.2011 17:00    Rymer Rybnik-Wawel Wirek2-1
1 13.08.2011 17:00    Zgoda Byczyna-Urania R.¦l.1-0
2 20.08.2011 11:00    Ciężkowianka-MKS Siem-ce2-1
2 20.08.2011 17:00    MCKS CzeladĽ-Wawel Wirek4-1
2 20.08.2011 17:00    Gwarek Tarn.G.-Rymer Rybnik4-1
2 20.08.2011 17:00    Orzeł Biały-RKS Grodziec3-2
2 20.08.2011 17:00    Unia D±browa-Orzeł Nakło4-1
2 20.08.2011 17:00    Podlesianka K.-Strażak Mierz.1-2
2 20.08.2011 17:00    Urania R.¦l.-AKS Niwka2-5
2 20.08.2011 17:00    Piast Ożarowice-Zgoda Byczyna5-0
3 24.08.2011 18:00    MKS Siem-ce-MCKS CzeladĽ0-0
3 24.08.2011 18:00    Zgoda Byczyna-Ciężkowianka2-2
3 24.08.2011 18:00    AKS Niwka-Piast Ożarowice7-0
3 24.08.2011 18:00    Strażak Mierz.-Urania R.¦l.2-2
3 24.08.2011 18:00    Orzeł Nakło-Podlesianka K.4-3
3 24.08.2011 18:00    RKS Grodziec-Unia D±browa2-2
3 24.08.2011 18:00    Rymer Rybnik-Orzeł Biały5-3
3 24.08.2011 18:00    Wawel Wirek-Gwarek Tarn.G.1-3
4 27.08.2011 17:00    MCKS CzeladĽ-Gwarek Tarn.G.0-2
4 27.08.2011 17:00    Orzeł Biały-Wawel Wirek2-3
4 27.08.2011 17:00    Unia D±browa-Rymer Rybnik3-1
4 27.08.2011 17:00    Podlesianka K.-RKS Grodziec3-1
4 27.08.2011 17:00    Urania R.¦l.-Orzeł Nakło1-2
4 27.08.2011 17:00    Piast Ożarowice-Strażak Mierz.1-2
4 27.08.2011 17:00    MKS Siem-ce-Zgoda Byczyna2-0
4 28.08.2011 15:00    Ciężkowianka-AKS Niwka1-3
5 03.09.2011 17:00    Zgoda Byczyna-MCKS CzeladĽ4-1
5 03.09.2011 17:00    AKS Niwka-MKS Siem-ce11-0
5 03.09.2011 17:00    Strażak Mierz.-Ciężkowianka3-3
5 03.09.2011 17:00    Orzeł Nakło-Piast Ożarowice5-1
5 03.09.2011 17:00    RKS Grodziec-Urania R.¦l.1-2
5 03.09.2011 17:00    Rymer Rybnik-Podlesianka K.4-3
5 03.09.2011 17:00    Wawel Wirek-Unia D±browa0-4
5 03.09.2011 17:00    Gwarek Tarn.G.-Orzeł Biały3-2
6 10.09.2011 17:00    MCKS CzeladĽ-Orzeł Biały0-1
6 10.09.2011 17:00    Unia D±browa-Gwarek Tarn.G.0-1
6 10.09.2011 17:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek2-0
6 10.09.2011 17:00    Urania R.¦l.-Rymer Rybnik1-3
6 10.09.2011 17:00    Piast Ożarowice-RKS Grodziec0-6
6 10.09.2011 17:00    Ciężkowianka-Orzeł Nakło2-1
6 10.09.2011 17:00    MKS Siem-ce-Strażak Mierz.2-1
6 10.09.2011 17:00    Zgoda Byczyna-AKS Niwka0-4
7 17.09.2011 13:30    Wawel Wirek-Urania R.¦l.3-0
7 17.09.2011 16:00    Strażak Mierz.-Zgoda Byczyna4-1
7 17.09.2011 16:00    Orzeł Nakło-MKS Siem-ce1-0
7 17.09.2011 16:00    RKS Grodziec-Ciężkowianka2-2
7 17.09.2011 16:00    Rymer Rybnik-Piast Ożarowice3-0
7 17.09.2011 16:00    Gwarek Tarn.G.-Podlesianka K.3-0
7 17.09.2011 16:00    Orzeł Biały-Unia D±browa0-3
7 18.09.2011 16:00    AKS Niwka-MCKS CzeladĽ8-1
8 24.09.2011 11:00    Urania R.¦l.-Gwarek Tarn.G.2-3
8 24.09.2011 16:00    MCKS CzeladĽ-Unia D±browa0-2
8 24.09.2011 16:00    Podlesianka K.-Orzeł Biały3-2
8 24.09.2011 16:00    Piast Ożarowice-Wawel Wirek2-5
8 24.09.2011 16:00    Ciężkowianka-Rymer Rybnik2-5
8 24.09.2011 16:00    MKS Siem-ce-RKS Grodziec1-4
8 24.09.2011 16:00    Zgoda Byczyna-Orzeł Nakło0-1
8 24.09.2011 16:00    AKS Niwka-Strażak Mierz.8-0
9 01.10.2011 16:00    Strażak Mierz.-MCKS CzeladĽ3-3
9 01.10.2011 16:00    Orzeł Nakło-AKS Niwka0-5
9 01.10.2011 16:00    RKS Grodziec-Zgoda Byczyna3-3
9 01.10.2011 16:00    Rymer Rybnik-MKS Siem-ce4-1
9 01.10.2011 16:00    Wawel Wirek-Ciężkowianka2-0
9 01.10.2011 16:00    Gwarek Tarn.G.-Piast Ożarowice3-1
9 01.10.2011 16:00    Orzeł Biały-Urania R.¦l.1-2
9 01.10.2011 16:00    Unia D±browa-Podlesianka K.1-2
10 08.10.2011 11:00    Urania R.¦l.-Unia D±browa1-3
10 08.10.2011 15:30    MCKS CzeladĽ-Podlesianka K.3-2
10 08.10.2011 15:30    Piast Ożarowice-Orzeł Biały2-1
10 08.10.2011 15:30    Ciężkowianka-Gwarek Tarn.G.2-3
10 08.10.2011 15:30    MKS Siem-ce-Wawel Wirek1-1
10 08.10.2011 15:30    Zgoda Byczyna-Rymer Rybnik2-4
10 08.10.2011 15:30    AKS Niwka-RKS Grodziec3-0
10 08.10.2011 15:30    Strażak Mierz.-Orzeł Nakło2-2
11 15.10.2011 15:30    Orzeł Nakło-MCKS CzeladĽ4-1
11 15.10.2011 15:30    RKS Grodziec-Strażak Mierz.0-2
11 15.10.2011 15:30    Rymer Rybnik-AKS Niwka0-1
11 15.10.2011 15:30    Wawel Wirek-Zgoda Byczyna3-0
11 15.10.2011 15:30    Gwarek Tarn.G.-MKS Siem-ce6-1
11 15.10.2011 15:30    Orzeł Biały-Ciężkowianka4-3
11 15.10.2011 15:30    Unia D±browa-Piast Ożarowice6-0
11 15.10.2011 15:30    Podlesianka K.-Urania R.¦l.1-0
12 22.10.2011 15:00    MCKS CzeladĽ-Urania R.¦l.0-3
12 22.10.2011 15:00    Piast Ożarowice-Podlesianka K.0-3
12 22.10.2011 15:00    Ciężkowianka-Unia D±browa3-0
12 22.10.2011 15:00    MKS Siem-ce-Orzeł Biały4-1
12 22.10.2011 15:00    Zgoda Byczyna-Gwarek Tarn.G.1-8
12 22.10.2011 15:00    AKS Niwka-Wawel Wirek5-1
12 22.10.2011 15:00    Strażak Mierz.-Rymer Rybnik2-3
12 22.10.2011 15:00    Orzeł Nakło-RKS Grodziec5-1
13 29.10.2011 11:00    Urania R.¦l.-Piast Ożarowice4-0
13 29.10.2011 15:00    RKS Grodziec-MCKS CzeladĽ3-2
13 29.10.2011 15:00    Rymer Rybnik-Orzeł Nakło3-2
13 29.10.2011 15:00    Wawel Wirek-Strażak Mierz.2-5
13 29.10.2011 15:00    Gwarek Tarn.G.-AKS Niwka3-0
13 29.10.2011 15:00    Orzeł Biały-Zgoda Byczyna1-1
13 29.10.2011 15:00    Unia D±browa-MKS Siem-ce3-1
13 29.10.2011 15:00    Podlesianka K.-Ciężkowianka1-1
14 05.11.2011 13:30    MCKS CzeladĽ-Piast Ożarowice0-1
14 05.11.2011 13:30    MKS Siem-ce-Podlesianka K.1-1
14 05.11.2011 13:30    Zgoda Byczyna-Unia D±browa1-5
14 05.11.2011 13:30    AKS Niwka-Orzeł Biały5-2
14 05.11.2011 13:30    Strażak Mierz.-Gwarek Tarn.G.1-1
14 05.11.2011 13:30    Orzeł Nakło-Wawel Wirek0-1
14 05.11.2011 13:30    RKS Grodziec-Rymer Rybnik2-3
14 06.11.2011 11:00    Ciężkowianka-Urania R.¦l.0-0
15 11.11.2011 11:00    Urania R.¦l.-MKS Siem-ce5-0
15 12.11.2011 13:30    Rymer Rybnik-MCKS CzeladĽ9-0
15 12.11.2011 13:30    Wawel Wirek-RKS Grodziec0-2
15 12.11.2011 13:30    Gwarek Tarn.G.-Orzeł Nakło1-0
15 12.11.2011 13:30    Orzeł Biały-Strażak Mierz.1-0
15 12.11.2011 13:30    Unia D±browa-AKS Niwka4-3
15 12.11.2011 13:30    Podlesianka K.-Zgoda Byczyna2-2
15 12.11.2011 13:30    Piast Ożarowice-Ciężkowianka0-2
16 24.03.2012 11:00    Urania R.¦l.-Zgoda Byczyna0-1
16 24.03.2012 15:00    MCKS CzeladĽ-Ciężkowianka1-2
16 24.03.2012 15:00    Piast Ożarowice-MKS Siem-ce1-2
16 24.03.2012 15:00    Podlesianka K.-AKS Niwka0-0
16 24.03.2012 15:00    Unia D±browa-Strażak Mierz.0-1
16 24.03.2012 15:00    Orzeł Biały-Orzeł Nakło0-1
16 24.03.2012 15:00    Gwarek Tarn.G.-RKS Grodziec3-1
16 24.03.2012 15:00    Wawel Wirek-Rymer Rybnik1-1
17 31.03.2012 15:00    Wawel Wirek-MCKS CzeladĽ5-2
17 31.03.2012 15:00    Rymer Rybnik-Gwarek Tarn.G.3-3
17 31.03.2012 15:00    RKS Grodziec-Orzeł Biały3-0
17 31.03.2012 15:00    Orzeł Nakło-Unia D±browa1-0
17 31.03.2012 15:00    Strażak Mierz.-Podlesianka K.0-0
17 31.03.2012 15:00    AKS Niwka-Urania R.¦l.3-2
17 31.03.2012 15:00    Zgoda Byczyna-Piast Ożarowice2-1
17 31.03.2012 15:00    MKS Siem-ce-Ciężkowianka4-2
18 07.04.2012 11:00    Wawel Wirek-Gwarek Tarn.G.3-1
18 07.04.2012 11:00    MCKS CzeladĽ-MKS Siem-ce1-0
18 07.04.2012 11:00    Ciężkowianka-Zgoda Byczyna2-2
18 07.04.2012 11:00    Piast Ożarowice-AKS Niwka1-4
18 07.04.2012 11:00    Urania R.¦l.-Strażak Mierz.1-1
18 07.04.2012 11:00    Podlesianka K.-Orzeł Nakło1-0
18 07.04.2012 11:00    Unia D±browa-RKS Grodziec3-1
18 07.04.2012 11:00    Orzeł Biały-Rymer Rybnik3-6
19 14.04.2012 16:00    Piast Ożarowice-Strażak Mierz.1-1
19 14.04.2012 16:00    Gwarek Tarn.G.-MCKS CzeladĽ6-0
19 14.04.2012 16:00    Wawel Wirek-Orzeł Biały1-3
19 14.04.2012 16:00    Rymer Rybnik-Unia D±browa2-1
19 14.04.2012 16:00    RKS Grodziec-Podlesianka K.0-1
19 14.04.2012 16:00    Orzeł Nakło-Urania R.¦l.3-1
19 14.04.2012 16:00    AKS Niwka-Ciężkowianka5-0
19 14.04.2012 16:00    Zgoda Byczyna-MKS Siem-ce0-1
20 18.04.2012 17:00    MCKS CzeladĽ-Zgoda Byczyna4-1
20 18.04.2012 17:00    MKS Siem-ce-AKS Niwka0-1
20 18.04.2012 17:00    Ciężkowianka-Strażak Mierz.1-1
20 18.04.2012 17:00    Piast Ożarowice-Orzeł Nakło0-1
20 18.04.2012 17:00    Urania R.¦l.-RKS Grodziec1-3
20 18.04.2012 17:00    Podlesianka K.-Rymer Rybnik1-2
20 18.04.2012 17:00    Unia D±browa-Wawel Wirek0-1
20 18.04.2012 17:00    Orzeł Biały-Gwarek Tarn.G.0-4
21 21.04.2012 16:30    Orzeł Biały-MCKS CzeladĽ2-0
21 21.04.2012 16:30    Gwarek Tarn.G.-Unia D±browa2-0
21 21.04.2012 16:30    Wawel Wirek-Podlesianka K.1-0
21 21.04.2012 16:30    Rymer Rybnik-Urania R.¦l.3-1
21 21.04.2012 16:30    RKS Grodziec-Piast Ożarowice3-1
21 21.04.2012 16:30    Orzeł Nakło-Ciężkowianka1-2
21 21.04.2012 16:30    Strażak Mierz.-MKS Siem-ce4-2
21 21.04.2012 16:30    AKS Niwka-Zgoda Byczyna5-0
22 28.04.2012 11:00    Urania R.¦l.-Wawel Wirek2-1
22 28.04.2012 16:30    MCKS CzeladĽ-AKS Niwka0-0
22 28.04.2012 16:30    Zgoda Byczyna-Strażak Mierz.0-4
22 28.04.2012 16:30    MKS Siem-ce-Orzeł Nakło4-0
22 28.04.2012 16:30    Ciężkowianka-RKS Grodziec1-1
22 28.04.2012 16:30    Piast Ożarowice-Rymer Rybnik0-2
22 28.04.2012 16:30    Podlesianka K.-Gwarek Tarn.G.0-5
22 28.04.2012 16:30    Unia D±browa-Orzeł Biały2-0
23 03.05.2012 17:00    Unia D±browa-MCKS CzeladĽ1-2
23 03.05.2012 17:00    Orzeł Biały-Podlesianka K.2-0
23 03.05.2012 17:00    Gwarek Tarn.G.-Urania R.¦l.2-2
23 03.05.2012 17:00    Wawel Wirek-Piast Ożarowice0-2
23 03.05.2012 17:00    Rymer Rybnik-Ciężkowianka5-0
23 03.05.2012 17:00    RKS Grodziec-MKS Siem-ce1-1
23 03.05.2012 17:00    Orzeł Nakło-Zgoda Byczyna1-1
23 03.05.2012 17:00    Strażak Mierz.-AKS Niwka3-2
24 05.05.2012 11:00    Urania R.¦l.-Orzeł Biały1-2
24 05.05.2012 17:00    MCKS CzeladĽ-Strażak Mierz.0-1
24 05.05.2012 17:00    AKS Niwka-Orzeł Nakło4-0
24 05.05.2012 17:00    Zgoda Byczyna-RKS Grodziec1-5
24 05.05.2012 17:00    MKS Siem-ce-Rymer Rybnik0-2
24 05.05.2012 17:00    Ciężkowianka-Wawel Wirek2-0
24 05.05.2012 17:00    Piast Ożarowice-Gwarek Tarn.G.1-4
24 06.05.2012 17:00    Podlesianka K.-Unia D±browa1-0
25 12.05.2012 17:00    Podlesianka K.-MCKS CzeladĽ1-0
25 12.05.2012 17:00    Unia D±browa-Urania R.¦l.1-3
25 12.05.2012 17:00    Orzeł Biały-Piast Ożarowice3-1
25 12.05.2012 17:00    Gwarek Tarn.G.-Ciężkowianka3-0
25 12.05.2012 17:00    Wawel Wirek-MKS Siem-ce3-1
25 12.05.2012 17:00    Rymer Rybnik-Zgoda Byczyna5-0
25 12.05.2012 17:00    RKS Grodziec-AKS Niwka3-1
25 12.05.2012 17:00    Orzeł Nakło-Strażak Mierz.0-1
26 19.05.2012 11:00    Urania R.¦l.-Podlesianka K.2-0
26 19.05.2012 17:00    MCKS CzeladĽ-Orzeł Nakło5-1
26 19.05.2012 17:00    Strażak Mierz.-RKS Grodziec3-2
26 19.05.2012 17:00    AKS Niwka-Rymer Rybnik1-2
26 19.05.2012 17:00    Zgoda Byczyna-Wawel Wirek0-2
26 19.05.2012 17:00    MKS Siem-ce-Gwarek Tarn.G.1-2
26 19.05.2012 17:00    Ciężkowianka-Orzeł Biały5-1
26 19.05.2012 17:00    Piast Ożarowice-Unia D±browa1-0
27 26.05.2012 11:00    Urania R.¦l.-MCKS CzeladĽ3-1
27 26.05.2012 11:00    RKS Grodziec-Orzeł Nakło4-0
27 26.05.2012 17:00    Podlesianka K.-Piast Ożarowice1-1
27 26.05.2012 17:00    Unia D±browa-Ciężkowianka2-0
27 26.05.2012 17:00    Orzeł Biały-MKS Siem-ce3-2
27 26.05.2012 17:00    Gwarek Tarn.G.-Zgoda Byczyna8-0
27 26.05.2012 17:00    Wawel Wirek-AKS Niwka2-0
27 26.05.2012 17:00    Rymer Rybnik-Strażak Mierz.2-1
28 02.06.2012 17:00    Piast Ożarowice-Urania R.¦l.2-5
28 02.06.2012 17:00    MCKS CzeladĽ-RKS Grodziec0-3
28 02.06.2012 17:00    Strażak Mierz.-Wawel Wirek3-2
28 02.06.2012 17:00    AKS Niwka-Gwarek Tarn.G.0-3
28 02.06.2012 17:00    Zgoda Byczyna-Orzeł Biały1-3
28 02.06.2012 17:00    MKS Siem-ce-Unia D±browa1-1
28 02.06.2012 18:00    Orzeł Nakło-Rymer Rybnik0-2
28 03.06.2012 17:00    Ciężkowianka-Podlesianka K.0-1
29 06.06.2012 18:00    Piast Ożarowice-MCKS CzeladĽ3-2
29 06.06.2012 18:00    Podlesianka K.-MKS Siem-ce0-1
29 06.06.2012 18:00    Unia D±browa-Zgoda Byczyna3-0
29 06.06.2012 18:00    Orzeł Biały-AKS Niwka3-5
29 06.06.2012 18:00    Gwarek Tarn.G.-Strażak Mierz.2-1
29 06.06.2012 18:00    Wawel Wirek-Orzeł Nakło2-1
29 06.06.2012 18:00    Rymer Rybnik-RKS Grodziec3-3
29 06.06.2012 18:00    Urania R.¦l.-Ciężkowianka2-0
30 09.06.2012 17:00    MKS Siem-ce-Urania R.¦l.2-2
30 09.06.2012 17:00    MCKS CzeladĽ-Rymer Rybnik0-3
30 09.06.2012 17:00    RKS Grodziec-Wawel Wirek0-0
30 09.06.2012 17:00    Orzeł Nakło-Gwarek Tarn.G.0-5
30 09.06.2012 17:00    Strażak Mierz.-Orzeł Biały6-5
30 09.06.2012 17:00    AKS Niwka-Unia D±browa1-4
30 09.06.2012 17:00    Zgoda Byczyna-Podlesianka K.0-3
30 09.06.2012 17:00    Ciężkowianka-Piast Ożarowice2-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.¦l.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS ¬ródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.¦l.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS ¬ródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.¦l.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS ¬ródło22:70