GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz Urania R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 17:00    Zgoda Byczyna-Urania R.Śl.1-0
2 20.08.2011 17:00    Urania R.Śl.-AKS Niwka2-5
3 24.08.2011 18:00    Strażak Mierz.-Urania R.Śl.2-2
4 27.08.2011 17:00    Urania R.Śl.-Orzeł Nakło1-2
5 03.09.2011 17:00    RKS Grodziec-Urania R.Śl.1-2
6 10.09.2011 17:00    Urania R.Śl.-Rymer Rybnik1-3
7 17.09.2011 13:30    Wawel Wirek-Urania R.Śl.3-0
8 24.09.2011 11:00    Urania R.Śl.-Gwarek Tarn.G.2-3
9 01.10.2011 16:00    Orzeł Biały-Urania R.Śl.1-2
10 08.10.2011 11:00    Urania R.Śl.-Unia Dąbrowa1-3
11 15.10.2011 15:30    Podlesianka K.-Urania R.Śl.1-0
12 22.10.2011 15:00    MCKS Czeladź-Urania R.Śl.0-3
13 29.10.2011 11:00    Urania R.Śl.-Piast Ożarowice4-0
14 06.11.2011 11:00    Ciężkowianka-Urania R.Śl.0-0
15 11.11.2011 11:00    Urania R.Śl.-MKS Siem-ce5-0
16 24.03.2012 11:00    Urania R.Śl.-Zgoda Byczyna0-1
17 31.03.2012 15:00    AKS Niwka-Urania R.Śl.3-2
18 07.04.2012 11:00    Urania R.Śl.-Strażak Mierz.1-1
19 14.04.2012 16:00    Orzeł Nakło-Urania R.Śl.3-1
20 18.04.2012 17:00    Urania R.Śl.-RKS Grodziec1-3
21 21.04.2012 16:30    Rymer Rybnik-Urania R.Śl.3-1
22 28.04.2012 11:00    Urania R.Śl.-Wawel Wirek2-1
23 03.05.2012 17:00    Gwarek Tarn.G.-Urania R.Śl.2-2
24 05.05.2012 11:00    Urania R.Śl.-Orzeł Biały1-2
25 12.05.2012 17:00    Unia Dąbrowa-Urania R.Śl.1-3
26 19.05.2012 11:00    Urania R.Śl.-Podlesianka K.2-0
27 26.05.2012 11:00    Urania R.Śl.-MCKS Czeladź3-1
28 02.06.2012 17:00    Piast Ożarowice-Urania R.Śl.2-5
29 06.06.2012 18:00    Urania R.Śl.-Ciężkowianka2-0
30 09.06.2012 17:00    MKS Siem-ce-Urania R.Śl.2-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.Śl.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140