GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz AKS Niwka iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 17:00    AKS Niwka-Podlesianka K.5-1
2 20.08.2011 17:00    Urania R.¦l.-AKS Niwka2-5
3 24.08.2011 18:00    AKS Niwka-Piast Ożarowice7-0
4 28.08.2011 15:00    Ciężkowianka-AKS Niwka1-3
5 03.09.2011 17:00    AKS Niwka-MKS Siem-ce11-0
6 10.09.2011 17:00    Zgoda Byczyna-AKS Niwka0-4
7 18.09.2011 16:00    AKS Niwka-MCKS CzeladĽ8-1
8 24.09.2011 16:00    AKS Niwka-Strażak Mierz.8-0
9 01.10.2011 16:00    Orzeł Nakło-AKS Niwka0-5
10 08.10.2011 15:30    AKS Niwka-RKS Grodziec3-0
11 15.10.2011 15:30    Rymer Rybnik-AKS Niwka0-1
12 22.10.2011 15:00    AKS Niwka-Wawel Wirek5-1
13 29.10.2011 15:00    Gwarek Tarn.G.-AKS Niwka3-0
14 05.11.2011 13:30    AKS Niwka-Orzeł Biały5-2
15 12.11.2011 13:30    Unia D±browa-AKS Niwka4-3
16 24.03.2012 15:00    Podlesianka K.-AKS Niwka0-0
17 31.03.2012 15:00    AKS Niwka-Urania R.¦l.3-2
18 07.04.2012 11:00    Piast Ożarowice-AKS Niwka1-4
19 14.04.2012 16:00    AKS Niwka-Ciężkowianka5-0
20 18.04.2012 17:00    MKS Siem-ce-AKS Niwka0-1
21 21.04.2012 16:30    AKS Niwka-Zgoda Byczyna5-0
22 28.04.2012 16:30    MCKS CzeladĽ-AKS Niwka0-0
23 03.05.2012 17:00    Strażak Mierz.-AKS Niwka3-2
24 05.05.2012 17:00    AKS Niwka-Orzeł Nakło4-0
25 12.05.2012 17:00    RKS Grodziec-AKS Niwka3-1
26 19.05.2012 17:00    AKS Niwka-Rymer Rybnik1-2
27 26.05.2012 17:00    Wawel Wirek-AKS Niwka2-0
28 02.06.2012 17:00    AKS Niwka-Gwarek Tarn.G.0-3
29 06.06.2012 18:00    Orzeł Biały-AKS Niwka3-5
30 09.06.2012 17:00    AKS Niwka-Unia D±browa1-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140