GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz Ciężkowianka iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 16:00    Ciężkowianka-MCKS CzeladĽ2-2
2 20.08.2011 11:00    Ciężkowianka-MKS Siem-ce2-1
3 24.08.2011 18:00    Zgoda Byczyna-Ciężkowianka2-2
4 28.08.2011 15:00    Ciężkowianka-AKS Niwka1-3
5 03.09.2011 17:00    Strażak Mierz.-Ciężkowianka3-3
6 10.09.2011 17:00    Ciężkowianka-Orzeł Nakło2-1
7 17.09.2011 16:00    RKS Grodziec-Ciężkowianka2-2
8 24.09.2011 16:00    Ciężkowianka-Rymer Rybnik2-5
9 01.10.2011 16:00    Wawel Wirek-Ciężkowianka2-0
10 08.10.2011 15:30    Ciężkowianka-Gwarek Tarn.G.2-3
11 15.10.2011 15:30    Orzeł Biały-Ciężkowianka4-3
12 22.10.2011 15:00    Ciężkowianka-Unia D±browa3-0
13 29.10.2011 15:00    Podlesianka K.-Ciężkowianka1-1
14 06.11.2011 11:00    Ciężkowianka-Urania R.¦l.0-0
15 12.11.2011 13:30    Piast Ożarowice-Ciężkowianka0-2
16 24.03.2012 15:00    MCKS CzeladĽ-Ciężkowianka1-2
17 31.03.2012 15:00    MKS Siem-ce-Ciężkowianka4-2
18 07.04.2012 11:00    Ciężkowianka-Zgoda Byczyna2-2
19 14.04.2012 16:00    AKS Niwka-Ciężkowianka5-0
20 18.04.2012 17:00    Ciężkowianka-Strażak Mierz.1-1
21 21.04.2012 16:30    Orzeł Nakło-Ciężkowianka1-2
22 28.04.2012 16:30    Ciężkowianka-RKS Grodziec1-1
23 03.05.2012 17:00    Rymer Rybnik-Ciężkowianka5-0
24 05.05.2012 17:00    Ciężkowianka-Wawel Wirek2-0
25 12.05.2012 17:00    Gwarek Tarn.G.-Ciężkowianka3-0
26 19.05.2012 17:00    Ciężkowianka-Orzeł Biały5-1
27 26.05.2012 17:00    Unia D±browa-Ciężkowianka2-0
28 03.06.2012 17:00    Ciężkowianka-Podlesianka K.0-1
29 06.06.2012 18:00    Urania R.¦l.-Ciężkowianka2-0
30 09.06.2012 17:00    Ciężkowianka-Piast Ożarowice2-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281