GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz Gwarek Tarn.G. iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 17:00    RKS Grodziec-Gwarek Tarn.G.1-2
2 20.08.2011 17:00    Gwarek Tarn.G.-Rymer Rybnik4-1
3 24.08.2011 18:00    Wawel Wirek-Gwarek Tarn.G.1-3
4 27.08.2011 17:00    MCKS CzeladĽ-Gwarek Tarn.G.0-2
5 03.09.2011 17:00    Gwarek Tarn.G.-Orzeł Biały3-2
6 10.09.2011 17:00    Unia D±browa-Gwarek Tarn.G.0-1
7 17.09.2011 16:00    Gwarek Tarn.G.-Podlesianka K.3-0
8 24.09.2011 11:00    Urania R.¦l.-Gwarek Tarn.G.2-3
9 01.10.2011 16:00    Gwarek Tarn.G.-Piast Ożarowice3-1
10 08.10.2011 15:30    Ciężkowianka-Gwarek Tarn.G.2-3
11 15.10.2011 15:30    Gwarek Tarn.G.-MKS Siem-ce6-1
12 22.10.2011 15:00    Zgoda Byczyna-Gwarek Tarn.G.1-8
13 29.10.2011 15:00    Gwarek Tarn.G.-AKS Niwka3-0
14 05.11.2011 13:30    Strażak Mierz.-Gwarek Tarn.G.1-1
15 12.11.2011 13:30    Gwarek Tarn.G.-Orzeł Nakło1-0
16 24.03.2012 15:00    Gwarek Tarn.G.-RKS Grodziec3-1
17 31.03.2012 15:00    Rymer Rybnik-Gwarek Tarn.G.3-3
18 07.04.2012 11:00    Wawel Wirek-Gwarek Tarn.G.3-1
19 14.04.2012 16:00    Gwarek Tarn.G.-MCKS CzeladĽ6-0
20 18.04.2012 17:00    Orzeł Biały-Gwarek Tarn.G.0-4
21 21.04.2012 16:30    Gwarek Tarn.G.-Unia D±browa2-0
22 28.04.2012 16:30    Podlesianka K.-Gwarek Tarn.G.0-5
23 03.05.2012 17:00    Gwarek Tarn.G.-Urania R.¦l.2-2
24 05.05.2012 17:00    Piast Ożarowice-Gwarek Tarn.G.1-4
25 12.05.2012 17:00    Gwarek Tarn.G.-Ciężkowianka3-0
26 19.05.2012 17:00    MKS Siem-ce-Gwarek Tarn.G.1-2
27 26.05.2012 17:00    Gwarek Tarn.G.-Zgoda Byczyna8-0
28 02.06.2012 17:00    AKS Niwka-Gwarek Tarn.G.0-3
29 06.06.2012 18:00    Gwarek Tarn.G.-Strażak Mierz.2-1
30 09.06.2012 17:00    Orzeł Nakło-Gwarek Tarn.G.0-5



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140