GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz Piast Ożarowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 17:00    MKS Siem-ce-Piast Ożarowice2-0
2 20.08.2011 17:00    Piast Ożarowice-Zgoda Byczyna5-0
3 24.08.2011 18:00    AKS Niwka-Piast Ożarowice7-0
4 27.08.2011 17:00    Piast Ożarowice-Strażak Mierz.1-2
5 03.09.2011 17:00    Orzeł Nakło-Piast Ożarowice5-1
6 10.09.2011 17:00    Piast Ożarowice-RKS Grodziec0-6
7 17.09.2011 16:00    Rymer Rybnik-Piast Ożarowice3-0
8 24.09.2011 16:00    Piast Ożarowice-Wawel Wirek2-5
9 01.10.2011 16:00    Gwarek Tarn.G.-Piast Ożarowice3-1
10 08.10.2011 15:30    Piast Ożarowice-Orzeł Biały2-1
11 15.10.2011 15:30    Unia D±browa-Piast Ożarowice6-0
12 22.10.2011 15:00    Piast Ożarowice-Podlesianka K.0-3
13 29.10.2011 11:00    Urania R.¦l.-Piast Ożarowice4-0
14 05.11.2011 13:30    MCKS CzeladĽ-Piast Ożarowice0-1
15 12.11.2011 13:30    Piast Ożarowice-Ciężkowianka0-2
16 24.03.2012 15:00    Piast Ożarowice-MKS Siem-ce1-2
17 31.03.2012 15:00    Zgoda Byczyna-Piast Ożarowice2-1
18 07.04.2012 11:00    Piast Ożarowice-AKS Niwka1-4
19 14.04.2012 16:00    Piast Ożarowice-Strażak Mierz.1-1
20 18.04.2012 17:00    Piast Ożarowice-Orzeł Nakło0-1
21 21.04.2012 16:30    RKS Grodziec-Piast Ożarowice3-1
22 28.04.2012 16:30    Piast Ożarowice-Rymer Rybnik0-2
23 03.05.2012 17:00    Wawel Wirek-Piast Ożarowice0-2
24 05.05.2012 17:00    Piast Ożarowice-Gwarek Tarn.G.1-4
25 12.05.2012 17:00    Orzeł Biały-Piast Ożarowice3-1
26 19.05.2012 17:00    Piast Ożarowice-Unia D±browa1-0
27 26.05.2012 17:00    Podlesianka K.-Piast Ożarowice1-1
28 02.06.2012 17:00    Piast Ożarowice-Urania R.¦l.2-5
29 06.06.2012 18:00    Piast Ożarowice-MCKS CzeladĽ3-2
30 09.06.2012 17:00    Ciężkowianka-Piast Ożarowice2-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281