GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz Podlesianka K. iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 17:00    AKS Niwka-Podlesianka K.5-1
2 20.08.2011 17:00    Podlesianka K.-Strażak Mierz.1-2
3 24.08.2011 18:00    Orzeł Nakło-Podlesianka K.4-3
4 27.08.2011 17:00    Podlesianka K.-RKS Grodziec3-1
5 03.09.2011 17:00    Rymer Rybnik-Podlesianka K.4-3
6 10.09.2011 17:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek2-0
7 17.09.2011 16:00    Gwarek Tarn.G.-Podlesianka K.3-0
8 24.09.2011 16:00    Podlesianka K.-Orzeł Biały3-2
9 01.10.2011 16:00    Unia D±browa-Podlesianka K.1-2
10 08.10.2011 15:30    MCKS CzeladĽ-Podlesianka K.3-2
11 15.10.2011 15:30    Podlesianka K.-Urania R.¦l.1-0
12 22.10.2011 15:00    Piast Ożarowice-Podlesianka K.0-3
13 29.10.2011 15:00    Podlesianka K.-Ciężkowianka1-1
14 05.11.2011 13:30    MKS Siem-ce-Podlesianka K.1-1
15 12.11.2011 13:30    Podlesianka K.-Zgoda Byczyna2-2
16 24.03.2012 15:00    Podlesianka K.-AKS Niwka0-0
17 31.03.2012 15:00    Strażak Mierz.-Podlesianka K.0-0
18 07.04.2012 11:00    Podlesianka K.-Orzeł Nakło1-0
19 14.04.2012 16:00    RKS Grodziec-Podlesianka K.0-1
20 18.04.2012 17:00    Podlesianka K.-Rymer Rybnik1-2
21 21.04.2012 16:30    Wawel Wirek-Podlesianka K.1-0
22 28.04.2012 16:30    Podlesianka K.-Gwarek Tarn.G.0-5
23 03.05.2012 17:00    Orzeł Biały-Podlesianka K.2-0
24 06.05.2012 17:00    Podlesianka K.-Unia D±browa1-0
25 12.05.2012 17:00    Podlesianka K.-MCKS CzeladĽ1-0
26 19.05.2012 11:00    Urania R.¦l.-Podlesianka K.2-0
27 26.05.2012 17:00    Podlesianka K.-Piast Ożarowice1-1
28 03.06.2012 17:00    Ciężkowianka-Podlesianka K.0-1
29 06.06.2012 18:00    Podlesianka K.-MKS Siem-ce0-1
30 09.06.2012 17:00    Zgoda Byczyna-Podlesianka K.0-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341