GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz MCKS Czeladź iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 16:00    Ciężkowianka-MCKS Czeladź2-2
2 20.08.2011 17:00    MCKS Czeladź-Wawel Wirek4-1
3 24.08.2011 18:00    MKS Siem-ce-MCKS Czeladź0-0
4 27.08.2011 17:00    MCKS Czeladź-Gwarek Tarn.G.0-2
5 03.09.2011 17:00    Zgoda Byczyna-MCKS Czeladź4-1
6 10.09.2011 17:00    MCKS Czeladź-Orzeł Biały0-1
7 18.09.2011 16:00    AKS Niwka-MCKS Czeladź8-1
8 24.09.2011 16:00    MCKS Czeladź-Unia Dąbrowa0-2
9 01.10.2011 16:00    Strażak Mierz.-MCKS Czeladź3-3
10 08.10.2011 15:30    MCKS Czeladź-Podlesianka K.3-2
11 15.10.2011 15:30    Orzeł Nakło-MCKS Czeladź4-1
12 22.10.2011 15:00    MCKS Czeladź-Urania R.Śl.0-3
13 29.10.2011 15:00    RKS Grodziec-MCKS Czeladź3-2
14 05.11.2011 13:30    MCKS Czeladź-Piast Ożarowice0-1
15 12.11.2011 13:30    Rymer Rybnik-MCKS Czeladź9-0
16 24.03.2012 15:00    MCKS Czeladź-Ciężkowianka1-2
17 31.03.2012 15:00    Wawel Wirek-MCKS Czeladź5-2
18 07.04.2012 11:00    MCKS Czeladź-MKS Siem-ce1-0
19 14.04.2012 16:00    Gwarek Tarn.G.-MCKS Czeladź6-0
20 18.04.2012 17:00    MCKS Czeladź-Zgoda Byczyna4-1
21 21.04.2012 16:30    Orzeł Biały-MCKS Czeladź2-0
22 28.04.2012 16:30    MCKS Czeladź-AKS Niwka0-0
23 03.05.2012 17:00    Unia Dąbrowa-MCKS Czeladź1-2
24 05.05.2012 17:00    MCKS Czeladź-Strażak Mierz.0-1
25 12.05.2012 17:00    Podlesianka K.-MCKS Czeladź1-0
26 19.05.2012 17:00    MCKS Czeladź-Orzeł Nakło5-1
27 26.05.2012 11:00    Urania R.Śl.-MCKS Czeladź3-1
28 02.06.2012 17:00    MCKS Czeladź-RKS Grodziec0-3
29 06.06.2012 18:00    Piast Ożarowice-MCKS Czeladź3-2
30 09.06.2012 17:00    MCKS Czeladź-Rymer Rybnik0-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
4 Urania R.Śl.925:1818
Podlesianka K.719:516
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
7 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1533:2522
Pogoń Imielin1528:3522
10 Zagłębie II1532:3821
11 Górnik MK1632:3720
12 Wawel Wirek1519:2520
13 MKS Siem-ce1630:3519
14 AKS Niwka1527:2518
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
Pogoń Imielin817:279
LKS Niwy710:139
10 Sparta Kat.77:149
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny914:208
13 LKS Źródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281