GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz Unia D±browa iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 17:00    Strażak Mierz.-Unia D±browa0-0
2 20.08.2011 17:00    Unia D±browa-Orzeł Nakło4-1
3 24.08.2011 18:00    RKS Grodziec-Unia D±browa2-2
4 27.08.2011 17:00    Unia D±browa-Rymer Rybnik3-1
5 03.09.2011 17:00    Wawel Wirek-Unia D±browa0-4
6 10.09.2011 17:00    Unia D±browa-Gwarek Tarn.G.0-1
7 17.09.2011 16:00    Orzeł Biały-Unia D±browa0-3
8 24.09.2011 16:00    MCKS CzeladĽ-Unia D±browa0-2
9 01.10.2011 16:00    Unia D±browa-Podlesianka K.1-2
10 08.10.2011 11:00    Urania R.¦l.-Unia D±browa1-3
11 15.10.2011 15:30    Unia D±browa-Piast Ożarowice6-0
12 22.10.2011 15:00    Ciężkowianka-Unia D±browa3-0
13 29.10.2011 15:00    Unia D±browa-MKS Siem-ce3-1
14 05.11.2011 13:30    Zgoda Byczyna-Unia D±browa1-5
15 12.11.2011 13:30    Unia D±browa-AKS Niwka4-3
16 24.03.2012 15:00    Unia D±browa-Strażak Mierz.0-1
17 31.03.2012 15:00    Orzeł Nakło-Unia D±browa1-0
18 07.04.2012 11:00    Unia D±browa-RKS Grodziec3-1
19 14.04.2012 16:00    Rymer Rybnik-Unia D±browa2-1
20 18.04.2012 17:00    Unia D±browa-Wawel Wirek0-1
21 21.04.2012 16:30    Gwarek Tarn.G.-Unia D±browa2-0
22 28.04.2012 16:30    Unia D±browa-Orzeł Biały2-0
23 03.05.2012 17:00    Unia D±browa-MCKS CzeladĽ1-2
24 06.05.2012 17:00    Podlesianka K.-Unia D±browa1-0
25 12.05.2012 17:00    Unia D±browa-Urania R.¦l.1-3
26 19.05.2012 17:00    Piast Ożarowice-Unia D±browa1-0
27 26.05.2012 17:00    Unia D±browa-Ciężkowianka2-0
28 02.06.2012 17:00    MKS Siem-ce-Unia D±browa1-1
29 06.06.2012 18:00    Unia D±browa-Zgoda Byczyna3-0
30 09.06.2012 17:00    AKS Niwka-Unia D±browa1-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281