GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz Strażak Mierz. iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 17:00    Strażak Mierz.-Unia D±browa0-0
2 20.08.2011 17:00    Podlesianka K.-Strażak Mierz.1-2
3 24.08.2011 18:00    Strażak Mierz.-Urania R.¦l.2-2
4 27.08.2011 17:00    Piast Ożarowice-Strażak Mierz.1-2
5 03.09.2011 17:00    Strażak Mierz.-Ciężkowianka3-3
6 10.09.2011 17:00    MKS Siem-ce-Strażak Mierz.2-1
7 17.09.2011 16:00    Strażak Mierz.-Zgoda Byczyna4-1
8 24.09.2011 16:00    AKS Niwka-Strażak Mierz.8-0
9 01.10.2011 16:00    Strażak Mierz.-MCKS CzeladĽ3-3
10 08.10.2011 15:30    Strażak Mierz.-Orzeł Nakło2-2
11 15.10.2011 15:30    RKS Grodziec-Strażak Mierz.0-2
12 22.10.2011 15:00    Strażak Mierz.-Rymer Rybnik2-3
13 29.10.2011 15:00    Wawel Wirek-Strażak Mierz.2-5
14 05.11.2011 13:30    Strażak Mierz.-Gwarek Tarn.G.1-1
15 12.11.2011 13:30    Orzeł Biały-Strażak Mierz.1-0
16 24.03.2012 15:00    Unia D±browa-Strażak Mierz.0-1
17 31.03.2012 15:00    Strażak Mierz.-Podlesianka K.0-0
18 07.04.2012 11:00    Urania R.¦l.-Strażak Mierz.1-1
19 14.04.2012 16:00    Piast Ożarowice-Strażak Mierz.1-1
20 18.04.2012 17:00    Ciężkowianka-Strażak Mierz.1-1
21 21.04.2012 16:30    Strażak Mierz.-MKS Siem-ce4-2
22 28.04.2012 16:30    Zgoda Byczyna-Strażak Mierz.0-4
23 03.05.2012 17:00    Strażak Mierz.-AKS Niwka3-2
24 05.05.2012 17:00    MCKS CzeladĽ-Strażak Mierz.0-1
25 12.05.2012 17:00    Orzeł Nakło-Strażak Mierz.0-1
26 19.05.2012 17:00    Strażak Mierz.-RKS Grodziec3-2
27 26.05.2012 17:00    Rymer Rybnik-Strażak Mierz.2-1
28 02.06.2012 17:00    Strażak Mierz.-Wawel Wirek3-2
29 06.06.2012 18:00    Gwarek Tarn.G.-Strażak Mierz.2-1
30 09.06.2012 17:00    Strażak Mierz.-Orzeł Biały6-5



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
Podlesianka K.719:516
5 Urania R.¦l.821:1615
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK822:1813
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
Pogoń Imielin1528:3522
Sparta Kat.1533:2522
Zagłębie II1532:3821
10 Górnik MK1532:3620
11 Wawel Wirek1519:2520
12 Urania R.¦l.1533:4519
13 AKS Niwka1527:2518
14 Naprzód Lipiny1522:3118
15 MKS Siem-ce1529:3516
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin817:279
Sparta Kat.77:149
10 MKS Siem-ce716:179
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny812:168
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281