GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz RKS Grodziec iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 17:00    RKS Grodziec-Gwarek Tarn.G.1-2
2 20.08.2011 17:00    Orzeł Biały-RKS Grodziec3-2
3 24.08.2011 18:00    RKS Grodziec-Unia D±browa2-2
4 27.08.2011 17:00    Podlesianka K.-RKS Grodziec3-1
5 03.09.2011 17:00    RKS Grodziec-Urania R.¦l.1-2
6 10.09.2011 17:00    Piast Ożarowice-RKS Grodziec0-6
7 17.09.2011 16:00    RKS Grodziec-Ciężkowianka2-2
8 24.09.2011 16:00    MKS Siem-ce-RKS Grodziec1-4
9 01.10.2011 16:00    RKS Grodziec-Zgoda Byczyna3-3
10 08.10.2011 15:30    AKS Niwka-RKS Grodziec3-0
11 15.10.2011 15:30    RKS Grodziec-Strażak Mierz.0-2
12 22.10.2011 15:00    Orzeł Nakło-RKS Grodziec5-1
13 29.10.2011 15:00    RKS Grodziec-MCKS CzeladĽ3-2
14 05.11.2011 13:30    RKS Grodziec-Rymer Rybnik2-3
15 12.11.2011 13:30    Wawel Wirek-RKS Grodziec0-2
16 24.03.2012 15:00    Gwarek Tarn.G.-RKS Grodziec3-1
17 31.03.2012 15:00    RKS Grodziec-Orzeł Biały3-0
18 07.04.2012 11:00    Unia D±browa-RKS Grodziec3-1
19 14.04.2012 16:00    RKS Grodziec-Podlesianka K.0-1
20 18.04.2012 17:00    Urania R.¦l.-RKS Grodziec1-3
21 21.04.2012 16:30    RKS Grodziec-Piast Ożarowice3-1
22 28.04.2012 16:30    Ciężkowianka-RKS Grodziec1-1
23 03.05.2012 17:00    RKS Grodziec-MKS Siem-ce1-1
24 05.05.2012 17:00    Zgoda Byczyna-RKS Grodziec1-5
25 12.05.2012 17:00    RKS Grodziec-AKS Niwka3-1
26 19.05.2012 17:00    Strażak Mierz.-RKS Grodziec3-2
27 26.05.2012 11:00    RKS Grodziec-Orzeł Nakło4-0
28 02.06.2012 17:00    MCKS CzeladĽ-RKS Grodziec0-3
29 06.06.2012 18:00    Rymer Rybnik-RKS Grodziec3-3
30 09.06.2012 17:00    RKS Grodziec-Wawel Wirek0-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341