GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz Orzeł Biały iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 17:00    Orzeł Nakło-Orzeł Biały2-1
2 20.08.2011 17:00    Orzeł Biały-RKS Grodziec3-2
3 24.08.2011 18:00    Rymer Rybnik-Orzeł Biały5-3
4 27.08.2011 17:00    Orzeł Biały-Wawel Wirek2-3
5 03.09.2011 17:00    Gwarek Tarn.G.-Orzeł Biały3-2
6 10.09.2011 17:00    MCKS CzeladĽ-Orzeł Biały0-1
7 17.09.2011 16:00    Orzeł Biały-Unia D±browa0-3
8 24.09.2011 16:00    Podlesianka K.-Orzeł Biały3-2
9 01.10.2011 16:00    Orzeł Biały-Urania R.¦l.1-2
10 08.10.2011 15:30    Piast Ożarowice-Orzeł Biały2-1
11 15.10.2011 15:30    Orzeł Biały-Ciężkowianka4-3
12 22.10.2011 15:00    MKS Siem-ce-Orzeł Biały4-1
13 29.10.2011 15:00    Orzeł Biały-Zgoda Byczyna1-1
14 05.11.2011 13:30    AKS Niwka-Orzeł Biały5-2
15 12.11.2011 13:30    Orzeł Biały-Strażak Mierz.1-0
16 24.03.2012 15:00    Orzeł Biały-Orzeł Nakło0-1
17 31.03.2012 15:00    RKS Grodziec-Orzeł Biały3-0
18 07.04.2012 11:00    Orzeł Biały-Rymer Rybnik3-6
19 14.04.2012 16:00    Wawel Wirek-Orzeł Biały1-3
20 18.04.2012 17:00    Orzeł Biały-Gwarek Tarn.G.0-4
21 21.04.2012 16:30    Orzeł Biały-MCKS CzeladĽ2-0
22 28.04.2012 16:30    Unia D±browa-Orzeł Biały2-0
23 03.05.2012 17:00    Orzeł Biały-Podlesianka K.2-0
24 05.05.2012 11:00    Urania R.¦l.-Orzeł Biały1-2
25 12.05.2012 17:00    Orzeł Biały-Piast Ożarowice3-1
26 19.05.2012 17:00    Ciężkowianka-Orzeł Biały5-1
27 26.05.2012 17:00    Orzeł Biały-MKS Siem-ce3-2
28 02.06.2012 17:00    Zgoda Byczyna-Orzeł Biały1-3
29 06.06.2012 18:00    Orzeł Biały-AKS Niwka3-5
30 09.06.2012 17:00    Strażak Mierz.-Orzeł Biały6-5



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140