GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz Orzeł Nakło iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 17:00    Orzeł Nakło-Orzeł Biały2-1
2 20.08.2011 17:00    Unia D±browa-Orzeł Nakło4-1
3 24.08.2011 18:00    Orzeł Nakło-Podlesianka K.4-3
4 27.08.2011 17:00    Urania R.¦l.-Orzeł Nakło1-2
5 03.09.2011 17:00    Orzeł Nakło-Piast Ożarowice5-1
6 10.09.2011 17:00    Ciężkowianka-Orzeł Nakło2-1
7 17.09.2011 16:00    Orzeł Nakło-MKS Siem-ce1-0
8 24.09.2011 16:00    Zgoda Byczyna-Orzeł Nakło0-1
9 01.10.2011 16:00    Orzeł Nakło-AKS Niwka0-5
10 08.10.2011 15:30    Strażak Mierz.-Orzeł Nakło2-2
11 15.10.2011 15:30    Orzeł Nakło-MCKS CzeladĽ4-1
12 22.10.2011 15:00    Orzeł Nakło-RKS Grodziec5-1
13 29.10.2011 15:00    Rymer Rybnik-Orzeł Nakło3-2
14 05.11.2011 13:30    Orzeł Nakło-Wawel Wirek0-1
15 12.11.2011 13:30    Gwarek Tarn.G.-Orzeł Nakło1-0
16 24.03.2012 15:00    Orzeł Biały-Orzeł Nakło0-1
17 31.03.2012 15:00    Orzeł Nakło-Unia D±browa1-0
18 07.04.2012 11:00    Podlesianka K.-Orzeł Nakło1-0
19 14.04.2012 16:00    Orzeł Nakło-Urania R.¦l.3-1
20 18.04.2012 17:00    Piast Ożarowice-Orzeł Nakło0-1
21 21.04.2012 16:30    Orzeł Nakło-Ciężkowianka1-2
22 28.04.2012 16:30    MKS Siem-ce-Orzeł Nakło4-0
23 03.05.2012 17:00    Orzeł Nakło-Zgoda Byczyna1-1
24 05.05.2012 17:00    AKS Niwka-Orzeł Nakło4-0
25 12.05.2012 17:00    Orzeł Nakło-Strażak Mierz.0-1
26 19.05.2012 17:00    MCKS CzeladĽ-Orzeł Nakło5-1
27 26.05.2012 11:00    RKS Grodziec-Orzeł Nakło4-0
28 02.06.2012 18:00    Orzeł Nakło-Rymer Rybnik0-2
29 06.06.2012 18:00    Wawel Wirek-Orzeł Nakło2-1
30 09.06.2012 17:00    Orzeł Nakło-Gwarek Tarn.G.0-5



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140