GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz Orzeł Nakło iCal export

K Data Czas Wynik
1 13.08.2011 17:00    Orzeł Nakło-Orzeł Biały2-1
2 20.08.2011 17:00    Unia D±browa-Orzeł Nakło4-1
3 24.08.2011 18:00    Orzeł Nakło-Podlesianka K.4-3
4 27.08.2011 17:00    Urania R.¦l.-Orzeł Nakło1-2
5 03.09.2011 17:00    Orzeł Nakło-Piast Ożarowice5-1
6 10.09.2011 17:00    Ciężkowianka-Orzeł Nakło2-1
7 17.09.2011 16:00    Orzeł Nakło-MKS Siem-ce1-0
8 24.09.2011 16:00    Zgoda Byczyna-Orzeł Nakło0-1
9 01.10.2011 16:00    Orzeł Nakło-AKS Niwka0-5
10 08.10.2011 15:30    Strażak Mierz.-Orzeł Nakło2-2
11 15.10.2011 15:30    Orzeł Nakło-MCKS CzeladĽ4-1
12 22.10.2011 15:00    Orzeł Nakło-RKS Grodziec5-1
13 29.10.2011 15:00    Rymer Rybnik-Orzeł Nakło3-2
14 05.11.2011 13:30    Orzeł Nakło-Wawel Wirek0-1
15 12.11.2011 13:30    Gwarek Tarn.G.-Orzeł Nakło1-0
16 24.03.2012 15:00    Orzeł Biały-Orzeł Nakło0-1
17 31.03.2012 15:00    Orzeł Nakło-Unia D±browa1-0
18 07.04.2012 11:00    Podlesianka K.-Orzeł Nakło1-0
19 14.04.2012 16:00    Orzeł Nakło-Urania R.¦l.3-1
20 18.04.2012 17:00    Piast Ożarowice-Orzeł Nakło0-1
21 21.04.2012 16:30    Orzeł Nakło-Ciężkowianka1-2
22 28.04.2012 16:30    MKS Siem-ce-Orzeł Nakło4-0
23 03.05.2012 17:00    Orzeł Nakło-Zgoda Byczyna1-1
24 05.05.2012 17:00    AKS Niwka-Orzeł Nakło4-0
25 12.05.2012 17:00    Orzeł Nakło-Strażak Mierz.0-1
26 19.05.2012 17:00    MCKS CzeladĽ-Orzeł Nakło5-1
27 26.05.2012 11:00    RKS Grodziec-Orzeł Nakło4-0
28 02.06.2012 18:00    Orzeł Nakło-Rymer Rybnik0-2
29 06.06.2012 18:00    Wawel Wirek-Orzeł Nakło2-1
30 09.06.2012 17:00    Orzeł Nakło-Gwarek Tarn.G.0-5



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
Podlesianka K.719:516
5 Urania R.¦l.821:1615
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK822:1813
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
Pogoń Imielin1528:3522
Sparta Kat.1533:2522
Zagłębie II1532:3821
10 Górnik MK1532:3620
11 Wawel Wirek1519:2520
12 Urania R.¦l.1533:4519
13 AKS Niwka1527:2518
14 Naprzód Lipiny1522:3118
15 MKS Siem-ce1529:3516
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin817:279
Sparta Kat.77:149
10 MKS Siem-ce716:179
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny812:168
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281