GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2011/2012
Terminarz Urania II R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2011 16:00    Lechia Mysłowice-Urania II R.Śl.0-1
2 04.09.2011 11:00    Urania II R.Śl.-Strażak Mikołów4-4
3 11.09.2011 11:00    AKS II Mikołów-Urania II R.Śl.11-1
4 17.09.2011 16:00    1 FC Katowice-Urania II R.Śl.1-4
5 25.09.2011 11:00    Urania II R.Śl.-Sparta Kat.2-8
6 01.10.2011 16:00    TP Jastrząb-Urania II R.Śl.4-0
7 09.10.2011 11:00    Urania II R.Śl.-Naprzód Lipiny1-0
8 16.10.2011 11:00    MKS II Siemianowice-Urania II R.Śl.1-2
9 23.10.2011 12:00    Urania II R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice3-1
10 29.10.2011 11:00    Kolejarz Kat.-Urania II R.Śl.6-0
11 06.11.2011 11:00    Urania II R.Śl.-Pogoń R.Śl.2-5
12 25.03.2012 13:00    Urania II R.Śl.-Lechia Mysłowice1-1
13 31.03.2012 16:00    Strażak Mikołów-Urania II R.Śl.3-0
14 15.04.2012 11:00    Urania II R.Śl.-AKS II Mikołów2-1
15 22.04.2012 11:00    Urania II R.Śl.-1 FC Katowice9-2
16 28.04.2012 13:00    Sparta Kat.-Urania II R.Śl.6-0
17 06.05.2012 11:00    Urania II R.Śl.-TP Jastrząb1-2
18 12.05.2012 16:30    Naprzód Lipiny-Urania II R.Śl.5-3
19 20.05.2012 11:00    Urania II R.Śl.-MKS II Siemianowice1-1
20 26.05.2012 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Urania II R.Śl.3-1
21 03.06.2012 11:00    Urania II R.Śl.-Kolejarz Kat.0-1
22 07.06.2012 18:00    Pogoń R.Śl.-Urania II R.Śl.3-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341