GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2011/2012
Terminarz Kolejarz Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 28.08.2011 11:00    Kolejarz Kat.-TP Jastrz±b1-1
2 03.09.2011 16:30    Naprzód Lipiny-Kolejarz Kat.2-2
3 10.09.2011 16:30    Kolejarz Kat.-MKS II Siemianowice2-0
4 17.09.2011 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Kolejarz Kat.0-2
5 24.09.2011 15:30    Kolejarz Kat.-1 FC Katowice3-1
6 01.10.2011 14:30    Kolejarz Kat.-Pogoń R.¦l.3-1
7 08.10.2011 15:00    Lechia Mysłowice-Kolejarz Kat.0-5
8 15.10.2011 15:30    Kolejarz Kat.-Strażak Mikołów0-0
9 23.10.2011 11:00    AKS II Mikołów-Kolejarz Kat.2-0
10 29.10.2011 11:00    Kolejarz Kat.-Urania II R.¦l.6-0
11 06.11.2011 12:00    Sparta Kat.-Kolejarz Kat.0-0
12 24.03.2012 15:00    TP Jastrz±b-Kolejarz Kat.2-2
13 01.04.2012 11:00    Kolejarz Kat.-Naprzód Lipiny4-3
14 15.04.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Kolejarz Kat.1-1
15 22.04.2012 11:00    Kolejarz Kat.-KS Hetman 22 Katowice8-1
16 29.04.2012 11:00    1 FC Katowice-Kolejarz Kat.0-9
17 06.05.2012 11:00    Pogoń R.¦l.-Kolejarz Kat.0-3
18 13.05.2012 11:00    Kolejarz Kat.-Lechia Mysłowice3-1
19 20.05.2012 11:00    Strażak Mikołów-Kolejarz Kat.4-1
20 27.05.2012 11:00    Kolejarz Kat.-AKS II Mikołów5-1
21 03.06.2012 11:00    Urania II R.¦l.-Kolejarz Kat.0-1
22 07.06.2012 18:00    Kolejarz Kat.-Sparta Kat.-



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341