GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2011/2012
Terminarz Lechia Mysłowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 27.08.2011 16:00    Lechia Mysłowice-Urania II R.¦l.0-1
2 03.09.2011 15:00    Sparta Kat.-Lechia Mysłowice0-3
3 10.09.2011 16:00    Lechia Mysłowice-TP Jastrz±b0-2
4 17.09.2011 16:30    Naprzód Lipiny-Lechia Mysłowice4-0
5 24.09.2011 15:00    Lechia Mysłowice-MKS II Siemianowice3-2
6 01.10.2011 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Lechia Mysłowice0-0
7 08.10.2011 15:00    Lechia Mysłowice-Kolejarz Kat.0-5
8 15.10.2011 15:00    Pogoń R.¦l.-Lechia Mysłowice0-1
9 22.10.2011 14:00    Lechia Mysłowice-1 FC Katowice1-1
10 29.10.2011 14:00    Lechia Mysłowice-Strażak Mikołów1-1
11 06.11.2011 12:00    AKS II Mikołów-Lechia Mysłowice4-0
12 25.03.2012 13:00    Urania II R.¦l.-Lechia Mysłowice1-1
13 31.03.2012 15:00    Lechia Mysłowice-Sparta Kat.0-1
14 14.04.2012 16:00    TP Jastrz±b-Lechia Mysłowice3-0
15 22.04.2012 11:00    Lechia Mysłowice-Naprzód Lipiny1-3
16 29.04.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Lechia Mysłowice4-1
17 06.05.2012 11:00    Lechia Mysłowice-KS Hetman 22 Katowice5-1
18 13.05.2012 11:00    Kolejarz Kat.-Lechia Mysłowice3-1
19 20.05.2012 11:00    Lechia Mysłowice-Pogoń R.¦l.1-1
20 27.05.2012 11:00    1 FC Katowice-Lechia Mysłowice0-3
21 03.06.2012 11:00    Strażak Mikołów-Lechia Mysłowice1-1
22 07.06.2012 18:00    Lechia Mysłowice-AKS II Mikołów2-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341