GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2012/2013
Terminarz iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2012 14:00    Wawel Wirek-Strażak Mierz.0-1
1 11.08.2012 17:00    Warta Z.-Urania R.¦l.4-0
1 11.08.2012 17:00    ŁKS Łagiewniki-Unia D±browa1-1
1 11.08.2012 17:00    Kolejarz Kat.-Rymer Rybnik2-2
1 11.08.2012 17:00    Podlesianka K.-RKS Grodziec1-4
1 11.08.2012 17:00    TP Jastrz±b-Orzeł Biały2-0
1 11.08.2012 17:00    MKS Siem-ce-AKS Niwka0-1
1 12.08.2012 17:00    Przemsza S.-Ciężkowianka1-0
2 15.08.2012 11:00    Urania R.¦l.-AKS Niwka3-1
2 15.08.2012 17:00    Orzeł Biały-MKS Siem-ce1-0
2 15.08.2012 17:00    RKS Grodziec-TP Jastrz±b5-0
2 15.08.2012 17:00    Rymer Rybnik-Podlesianka K.0-1
2 15.08.2012 17:00    Ciężkowianka-Kolejarz Kat.3-0
2 15.08.2012 17:00    Strażak Mierz.-ŁKS Łagiewniki2-0
2 15.08.2012 17:00    Warta Z.-Wawel Wirek5-0
2 15.08.2012 17:00    Unia D±browa-Przemsza S.0-2
3 18.08.2012 14:00    Wawel Wirek-Urania R.¦l.0-2
3 18.08.2012 17:00    MKS Siem-ce-RKS Grodziec1-2
3 18.08.2012 17:00    ŁKS Łagiewniki-Warta Z.1-3
3 18.08.2012 17:00    Kolejarz Kat.-Unia D±browa1-2
3 18.08.2012 17:00    Podlesianka K.-Ciężkowianka0-3
3 18.08.2012 17:00    TP Jastrz±b-Rymer Rybnik1-3
3 19.08.2012 17:00    Przemsza S.-Strażak Mierz.2-0
3 19.08.2012 17:00    AKS Niwka-Orzeł Biały4-1
4 25.08.2012 11:00    Urania R.¦l.-Orzeł Biały5-1
4 25.08.2012 14:00    Wawel Wirek-ŁKS Łagiewniki1-1
4 25.08.2012 17:00    RKS Grodziec-AKS Niwka2-1
4 25.08.2012 17:00    Unia D±browa-Podlesianka K.3-3
4 25.08.2012 17:00    Strażak Mierz.-Kolejarz Kat.2-2
4 25.08.2012 17:00    Warta Z.-Przemsza S.1-1
4 25.08.2012 17:00    Rymer Rybnik-MKS Siem-ce0-2
4 26.08.2012 17:00    Ciężkowianka-TP Jastrz±b1-2
5 01.09.2012 17:00    ŁKS Łagiewniki-Urania R.¦l.3-2
5 01.09.2012 17:00    Kolejarz Kat.-Warta Z.0-5
5 01.09.2012 17:00    Podlesianka K.-Strażak Mierz.3-2
5 01.09.2012 17:00    TP Jastrz±b-Unia D±browa0-1
5 01.09.2012 17:00    MKS Siem-ce-Ciężkowianka1-3
5 01.09.2012 17:00    AKS Niwka-Rymer Rybnik3-3
5 01.09.2012 17:00    Orzeł Biały-RKS Grodziec2-6
5 02.09.2012 17:00    Przemsza S.-Wawel Wirek5-0
6 08.09.2012 11:00    Urania R.¦l.-RKS Grodziec6-0
6 08.09.2012 11:00    Warta Z.-Podlesianka K.0-4
6 08.09.2012 14:00    Wawel Wirek-Kolejarz Kat.5-2
6 08.09.2012 17:00    Rymer Rybnik-Orzeł Biały6-4
6 08.09.2012 17:00    Ciężkowianka-AKS Niwka0-2
6 08.09.2012 17:00    Strażak Mierz.-TP Jastrz±b3-0
6 08.09.2012 17:00    ŁKS Łagiewniki-Przemsza S.0-3
6 09.09.2012 17:00    Unia D±browa-MKS Siem-ce0-1
7 15.09.2012 17:00    Kolejarz Kat.-ŁKS Łagiewniki4-1
7 15.09.2012 17:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek1-0
7 15.09.2012 17:00    TP Jastrz±b-Warta Z.0-2
7 15.09.2012 17:00    MKS Siem-ce-Strażak Mierz.0-2
7 15.09.2012 17:00    AKS Niwka-Unia D±browa4-0
7 15.09.2012 17:00    Orzeł Biały-Ciężkowianka0-7
7 15.09.2012 17:00    RKS Grodziec-Rymer Rybnik4-0
7 16.09.2012 17:00    Przemsza S.-Urania R.¦l.2-1
8 22.09.2012 11:00    Urania R.¦l.-Rymer Rybnik1-3
8 22.09.2012 14:00    Wawel Wirek-TP Jastrz±b4-0
8 22.09.2012 16:00    Unia D±browa-Orzeł Biały1-3
8 22.09.2012 16:00    Strażak Mierz.-AKS Niwka1-0
8 22.09.2012 16:00    Warta Z.-MKS Siem-ce4-0
8 22.09.2012 16:00    ŁKS Łagiewniki-Podlesianka K.2-9
8 23.09.2012 16:00    Ciężkowianka-RKS Grodziec0-1
8 23.09.2012 16:00    Przemsza S.-Kolejarz Kat.2-3
9 29.09.2012 16:00    Kolejarz Kat.-Urania R.¦l.2-4
9 29.09.2012 16:00    Podlesianka K.-Przemsza S.3-0
9 29.09.2012 16:00    TP Jastrz±b-ŁKS Łagiewniki0-1
9 29.09.2012 16:00    MKS Siem-ce-Wawel Wirek1-1
9 29.09.2012 16:00    AKS Niwka-Warta Z.1-2
9 29.09.2012 16:00    Orzeł Biały-Strażak Mierz.0-1
9 29.09.2012 16:00    RKS Grodziec-Unia D±browa2-1
9 29.09.2012 16:00    Rymer Rybnik-Ciężkowianka2-4
10 06.10.2012 11:00    Urania R.¦l.-Ciężkowianka6-0
10 06.10.2012 14:00    Wawel Wirek-AKS Niwka1-3
10 06.10.2012 15:30    Unia D±browa-Rymer Rybnik0-3
10 06.10.2012 15:30    Strażak Mierz.-RKS Grodziec1-4
10 06.10.2012 15:30    Warta Z.-Orzeł Biały1-1
10 06.10.2012 15:30    ŁKS Łagiewniki-MKS Siem-ce0-4
10 06.10.2012 15:30    Kolejarz Kat.-Podlesianka K.2-4
10 07.10.2012 15:30    Przemsza S.-TP Jastrz±b2-0
11 13.10.2012 15:30    Podlesianka K.-Urania R.¦l.4-1
11 13.10.2012 15:30    TP Jastrz±b-Kolejarz Kat.0-0
11 13.10.2012 15:30    MKS Siem-ce-Przemsza S.0-2
11 13.10.2012 15:30    AKS Niwka-ŁKS Łagiewniki10-1
11 13.10.2012 15:30    RKS Grodziec-Warta Z.0-0
11 13.10.2012 15:30    Rymer Rybnik-Strażak Mierz.4-2
11 13.10.2012 15:30    Ciężkowianka-Unia D±browa2-2
11 14.10.2012 15:30    Orzeł Biały-Wawel Wirek1-4
12 20.10.2012 11:00    Urania R.¦l.-Unia D±browa1-0
12 20.10.2012 14:00    Wawel Wirek-RKS Grodziec0-1
12 20.10.2012 15:30    Strażak Mierz.-Ciężkowianka3-2
12 20.10.2012 15:30    Warta Z.-Rymer Rybnik1-0
12 20.10.2012 15:30    ŁKS Łagiewniki-Orzeł Biały0-2
12 20.10.2012 15:30    Kolejarz Kat.-MKS Siem-ce1-2
12 20.10.2012 15:30    Podlesianka K.-TP Jastrz±b4-3
12 21.10.2012 15:30    Przemsza S.-AKS Niwka1-2
13 27.10.2012 15:00    TP Jastrz±b-Urania R.¦l.2-3
13 27.10.2012 15:00    MKS Siem-ce-Podlesianka K.0-3
13 27.10.2012 15:00    AKS Niwka-Kolejarz Kat.4-0
13 27.10.2012 15:00    Orzeł Biały-Przemsza S.1-4
13 27.10.2012 15:00    RKS Grodziec-ŁKS Łagiewniki1-0
13 27.10.2012 15:00    Rymer Rybnik-Wawel Wirek2-6
13 27.10.2012 15:00    Ciężkowianka-Warta Z.1-3
13 27.10.2012 15:00    Unia D±browa-Strażak Mierz.0-1
14 03.11.2012 14:00    Urania R.¦l.-Strażak Mierz.3-1
14 03.11.2012 14:00    Wawel Wirek-Ciężkowianka4-1
14 03.11.2012 14:00    ŁKS Łagiewniki-Rymer Rybnik1-1
14 03.11.2012 14:00    Kolejarz Kat.-Orzeł Biały2-1
14 03.11.2012 14:00    Podlesianka K.-AKS Niwka2-1
14 03.11.2012 14:00    TP Jastrz±b-MKS Siem-ce2-0
14 04.11.2012 14:00    Warta Z.-Unia D±browa3-1
14 04.11.2012 14:00    Przemsza S.-RKS Grodziec0-0
15 10.11.2012 13:30    MKS Siem-ce-Urania R.¦l.2-1
15 10.11.2012 13:30    AKS Niwka-TP Jastrz±b6-0
15 10.11.2012 13:30    Orzeł Biały-Podlesianka K.1-4
15 10.11.2012 13:30    RKS Grodziec-Kolejarz Kat.4-2
15 10.11.2012 13:30    Rymer Rybnik-Przemsza S.1-4
15 10.11.2012 13:30    Ciężkowianka-ŁKS Łagiewniki5-3
15 10.11.2012 13:30    Unia D±browa-Wawel Wirek0-0
15 10.11.2012 13:30    Strażak Mierz.-Warta Z.2-4
16 13.04.2013 17:00    Strażak Mierz.-Wawel Wirek4-1
16 13.04.2013 17:00    Urania R.¦l.-Warta Z.1-2
16 13.04.2013 17:00    Unia D±browa-ŁKS Łagiewniki3-0
16 13.04.2013 17:00    RKS Grodziec-Podlesianka K.3-0
16 13.04.2013 17:00    Orzeł Biały-TP Jastrz±b0-2
16 13.04.2013 17:00    AKS Niwka-MKS Siem-ce0-2
16 13.04.2013 17:00    Ciężkowianka-Przemsza S.0-3
16 22.05.2013 18:00    Rymer Rybnik-Kolejarz Kat.3-1
17 30.03.2013 13:00    Kolejarz Kat.-Ciężkowianka2-3
17 20.04.2013 11:00    Wawel Wirek-Warta Z.0-1
17 20.04.2013 17:00    AKS Niwka-Urania R.¦l.1-3
17 20.04.2013 17:00    MKS Siem-ce-Orzeł Biały2-0
17 20.04.2013 17:00    TP Jastrz±b-RKS Grodziec0-1
17 20.04.2013 17:00    Podlesianka K.-Rymer Rybnik3-2
17 20.04.2013 17:00    ŁKS Łagiewniki-Strażak Mierz.1-1
17 20.04.2013 17:00    Przemsza S.-Unia D±browa8-0
18 27.04.2013 11:00    Urania R.¦l.-Wawel Wirek2-0
18 27.04.2013 17:00    Orzeł Biały-AKS Niwka0-1
18 27.04.2013 17:00    Strażak Mierz.-Przemsza S.0-2
18 27.04.2013 17:00    Rymer Rybnik-TP Jastrz±b0-1
18 27.04.2013 17:00    Ciężkowianka-Podlesianka K.1-2
18 27.04.2013 17:00    Unia D±browa-Kolejarz Kat.0-0
18 27.04.2013 17:00    Warta Z.-ŁKS Łagiewniki7-1
18 27.04.2013 17:00    RKS Grodziec-MKS Siem-ce4-1
19 01.05.2013 16:30    MKS Siem-ce-Rymer Rybnik2-1
19 01.05.2013 17:00    Orzeł Biały-Urania R.¦l.3-4
19 01.05.2013 17:00    ŁKS Łagiewniki-Wawel Wirek2-2
19 01.05.2013 17:00    AKS Niwka-RKS Grodziec3-1
19 01.05.2013 17:00    Podlesianka K.-Unia D±browa1-0
19 01.05.2013 17:00    Kolejarz Kat.-Strażak Mierz.0-4
19 01.05.2013 17:00    Przemsza S.-Warta Z.2-2
19 01.05.2013 17:00    TP Jastrz±b-Ciężkowianka2-2
20 04.05.2013 11:00    Urania R.¦l.-ŁKS Łagiewniki3-0
20 04.05.2013 17:00    Warta Z.-Kolejarz Kat.0-0
20 04.05.2013 17:00    Strażak Mierz.-Podlesianka K.1-1
20 04.05.2013 17:00    Unia D±browa-TP Jastrz±b1-0
20 04.05.2013 17:00    Ciężkowianka-MKS Siem-ce0-4
20 04.05.2013 17:00    Rymer Rybnik-AKS Niwka1-1
20 04.05.2013 17:00    RKS Grodziec-Orzeł Biały3-2
20 05.05.2013 17:00    Wawel Wirek-Przemsza S.1-1
21 11.05.2013 17:00    RKS Grodziec-Urania R.¦l.3-2
21 11.05.2013 17:00    Podlesianka K.-Warta Z.2-1
21 11.05.2013 17:00    Orzeł Biały-Rymer Rybnik0-0
21 11.05.2013 17:00    AKS Niwka-Ciężkowianka2-0
21 11.05.2013 17:00    TP Jastrz±b-Strażak Mierz.0-2
21 11.05.2013 17:00    MKS Siem-ce-Unia D±browa1-0
21 12.05.2013 14:30    Kolejarz Kat.-Wawel Wirek0-1
21 12.05.2013 17:00    Przemsza S.-ŁKS Łagiewniki2-0
22 18.05.2013 11:00    Wawel Wirek-Podlesianka K.1-2
22 18.05.2013 11:00    Urania R.¦l.-Przemsza S.1-0
22 18.05.2013 17:00    ŁKS Łagiewniki-Kolejarz Kat.1-0
22 18.05.2013 17:00    Warta Z.-TP Jastrz±b2-1
22 18.05.2013 17:00    Strażak Mierz.-MKS Siem-ce1-1
22 18.05.2013 17:00    Unia D±browa-AKS Niwka3-0
22 18.05.2013 17:00    Ciężkowianka-Orzeł Biały8-1
22 18.05.2013 17:00    Rymer Rybnik-RKS Grodziec1-3
23 25.05.2013 17:00    Rymer Rybnik-Urania R.¦l.1-3
23 25.05.2013 17:00    TP Jastrz±b-Wawel Wirek2-4
23 25.05.2013 17:00    Orzeł Biały-Unia D±browa1-2
23 25.05.2013 17:00    AKS Niwka-Strażak Mierz.0-0
23 25.05.2013 17:00    MKS Siem-ce-Warta Z.2-1
23 25.05.2013 17:00    RKS Grodziec-Ciężkowianka3-2
23 25.05.2013 17:00    Kolejarz Kat.-Przemsza S.1-5
23 26.05.2013 17:00    Podlesianka K.-ŁKS Łagiewniki8-0
24 28.05.2013 18:00    Wawel Wirek-MKS Siem-ce2-0
24 30.05.2013 15:00    Ciężkowianka-Rymer Rybnik4-0
24 30.05.2013 17:00    Urania R.¦l.-Kolejarz Kat.3-1
24 30.05.2013 17:00    Przemsza S.-Podlesianka K.4-0
24 30.05.2013 17:00    ŁKS Łagiewniki-TP Jastrz±b2-0
24 30.05.2013 17:00    Warta Z.-AKS Niwka4-2
24 30.05.2013 17:00    Strażak Mierz.-Orzeł Biały4-1
24 30.05.2013 17:00    Unia D±browa-RKS Grodziec2-2
25 02.06.2013 11:00    MKS Siem-ce-ŁKS Łagiewniki0-1
25 02.06.2013 17:00    TP Jastrz±b-Przemsza S.3-2
25 02.06.2013 17:00    Podlesianka K.-Kolejarz Kat.3-0
25 02.06.2013 17:00    Orzeł Biały-Warta Z.4-2
25 02.06.2013 17:00    RKS Grodziec-Strażak Mierz.6-0
25 02.06.2013 17:00    Rymer Rybnik-Unia D±browa1-2
25 02.06.2013 17:00    AKS Niwka-Wawel Wirek1-1
25 02.06.2013 17:00    Ciężkowianka-Urania R.¦l.2-3
26 08.06.2013 11:00    Urania R.¦l.-Podlesianka K.4-5
26 08.06.2013 11:00    Wawel Wirek-Orzeł Biały1-2
26 08.06.2013 17:00    Kolejarz Kat.-TP Jastrz±b1-2
26 08.06.2013 17:00    ŁKS Łagiewniki-AKS Niwka3-1
26 08.06.2013 17:00    Warta Z.-RKS Grodziec2-2
26 08.06.2013 17:00    Strażak Mierz.-Rymer Rybnik1-1
26 08.06.2013 17:00    Unia D±browa-Ciężkowianka2-2
26 09.06.2013 17:00    Przemsza S.-MKS Siem-ce4-0
27 11.06.2013 18:00    MKS Siem-ce-Kolejarz Kat.1-1
27 12.06.2013 18:00    Unia D±browa-Urania R.¦l.3-1
27 12.06.2013 18:00    RKS Grodziec-Wawel Wirek3-1
27 12.06.2013 18:00    Ciężkowianka-Strażak Mierz.0-5
27 12.06.2013 18:00    Rymer Rybnik-Warta Z.4-2
27 12.06.2013 18:00    Orzeł Biały-ŁKS Łagiewniki0-3
27 12.06.2013 18:00    TP Jastrz±b-Podlesianka K.1-5
27 12.06.2013 18:00    AKS Niwka-Przemsza S.3-1
28 15.06.2013 11:00    Urania R.¦l.-TP Jastrz±b3-0
28 15.06.2013 17:00    Podlesianka K.-MKS Siem-ce3-0
28 15.06.2013 17:00    Kolejarz Kat.-AKS Niwka1-1
28 15.06.2013 17:00    Warta Z.-Ciężkowianka3-0
28 15.06.2013 17:00    Strażak Mierz.-Unia D±browa0-1
28 16.06.2013 11:00    ŁKS Łagiewniki-RKS Grodziec2-1
28 16.06.2013 17:00    Przemsza S.-Orzeł Biały6-2
28 16.06.2013 18:00    Wawel Wirek-Rymer Rybnik3-1
29 22.06.2013 17:00    Strażak Mierz.-Urania R.¦l.0-6
29 22.06.2013 17:00    Ciężkowianka-Wawel Wirek-
29 22.06.2013 17:00    Rymer Rybnik-ŁKS Łagiewniki6-0
29 22.06.2013 17:00    Orzeł Biały-Kolejarz Kat.3-2
29 22.06.2013 17:00    AKS Niwka-Podlesianka K.0-4
29 22.06.2013 17:00    MKS Siem-ce-TP Jastrz±b1-2
29 22.06.2013 17:00    Unia D±browa-Warta Z.3-1
29 22.06.2013 17:00    RKS Grodziec-Przemsza S.2-0
30 25.06.2013 18:00    Urania R.¦l.-MKS Siem-ce3-0
30 26.06.2013 18:00    TP Jastrz±b-AKS Niwka0-1
30 26.06.2013 18:00    Podlesianka K.-Orzeł Biały6-0
30 26.06.2013 18:00    Kolejarz Kat.-RKS Grodziec1-3
30 26.06.2013 18:00    Przemsza S.-Rymer Rybnik5-3
30 26.06.2013 18:00    ŁKS Łagiewniki-Ciężkowianka6-2
30 26.06.2013 18:00    Wawel Wirek-Unia D±browa0-2
30 26.06.2013 18:00    Warta Z.-Strażak Mierz.2-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40