GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2012/2013
Terminarz Wawel Wirek iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2012 14:00    Wawel Wirek-Strażak Mierz.0-1
2 15.08.2012 17:00    Warta Z.-Wawel Wirek5-0
3 18.08.2012 14:00    Wawel Wirek-Urania R.¦l.0-2
4 25.08.2012 14:00    Wawel Wirek-ŁKS Łagiewniki1-1
5 02.09.2012 17:00    Przemsza S.-Wawel Wirek5-0
6 08.09.2012 14:00    Wawel Wirek-Kolejarz Kat.5-2
7 15.09.2012 17:00    Podlesianka K.-Wawel Wirek1-0
8 22.09.2012 14:00    Wawel Wirek-TP Jastrz±b4-0
9 29.09.2012 16:00    MKS Siem-ce-Wawel Wirek1-1
10 06.10.2012 14:00    Wawel Wirek-AKS Niwka1-3
11 14.10.2012 15:30    Orzeł Biały-Wawel Wirek1-4
12 20.10.2012 14:00    Wawel Wirek-RKS Grodziec0-1
13 27.10.2012 15:00    Rymer Rybnik-Wawel Wirek2-6
14 03.11.2012 14:00    Wawel Wirek-Ciężkowianka4-1
15 10.11.2012 13:30    Unia D±browa-Wawel Wirek0-0
16 13.04.2013 17:00    Strażak Mierz.-Wawel Wirek4-1
17 20.04.2013 11:00    Wawel Wirek-Warta Z.0-1
18 27.04.2013 11:00    Urania R.¦l.-Wawel Wirek2-0
19 01.05.2013 17:00    ŁKS Łagiewniki-Wawel Wirek2-2
20 05.05.2013 17:00    Wawel Wirek-Przemsza S.1-1
21 12.05.2013 14:30    Kolejarz Kat.-Wawel Wirek0-1
22 18.05.2013 11:00    Wawel Wirek-Podlesianka K.1-2
23 25.05.2013 17:00    TP Jastrz±b-Wawel Wirek2-4
24 28.05.2013 18:00    Wawel Wirek-MKS Siem-ce2-0
25 02.06.2013 17:00    AKS Niwka-Wawel Wirek1-1
26 08.06.2013 11:00    Wawel Wirek-Orzeł Biały1-2
27 12.06.2013 18:00    RKS Grodziec-Wawel Wirek3-1
28 16.06.2013 18:00    Wawel Wirek-Rymer Rybnik3-1
29 22.06.2013 17:00    Ciężkowianka-Wawel Wirek-
30 26.06.2013 18:00    Wawel Wirek-Unia D±browa0-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281