GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2012/2013
Terminarz Rymer Rybnik iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2012 17:00    Kolejarz Kat.-Rymer Rybnik2-2
2 15.08.2012 17:00    Rymer Rybnik-Podlesianka K.0-1
3 18.08.2012 17:00    TP Jastrz±b-Rymer Rybnik1-3
4 25.08.2012 17:00    Rymer Rybnik-MKS Siem-ce0-2
5 01.09.2012 17:00    AKS Niwka-Rymer Rybnik3-3
6 08.09.2012 17:00    Rymer Rybnik-Orzeł Biały6-4
7 15.09.2012 17:00    RKS Grodziec-Rymer Rybnik4-0
8 22.09.2012 11:00    Urania R.¦l.-Rymer Rybnik1-3
9 29.09.2012 16:00    Rymer Rybnik-Ciężkowianka2-4
10 06.10.2012 15:30    Unia D±browa-Rymer Rybnik0-3
11 13.10.2012 15:30    Rymer Rybnik-Strażak Mierz.4-2
12 20.10.2012 15:30    Warta Z.-Rymer Rybnik1-0
13 27.10.2012 15:00    Rymer Rybnik-Wawel Wirek2-6
14 03.11.2012 14:00    ŁKS Łagiewniki-Rymer Rybnik1-1
15 10.11.2012 13:30    Rymer Rybnik-Przemsza S.1-4
16 22.05.2013 18:00    Rymer Rybnik-Kolejarz Kat.3-1
17 20.04.2013 17:00    Podlesianka K.-Rymer Rybnik3-2
18 27.04.2013 17:00    Rymer Rybnik-TP Jastrz±b0-1
19 01.05.2013 16:30    MKS Siem-ce-Rymer Rybnik2-1
20 04.05.2013 17:00    Rymer Rybnik-AKS Niwka1-1
21 11.05.2013 17:00    Orzeł Biały-Rymer Rybnik0-0
22 18.05.2013 17:00    Rymer Rybnik-RKS Grodziec1-3
23 25.05.2013 17:00    Rymer Rybnik-Urania R.¦l.1-3
24 30.05.2013 15:00    Ciężkowianka-Rymer Rybnik4-0
25 02.06.2013 17:00    Rymer Rybnik-Unia D±browa1-2
26 08.06.2013 17:00    Strażak Mierz.-Rymer Rybnik1-1
27 12.06.2013 18:00    Rymer Rybnik-Warta Z.4-2
28 16.06.2013 18:00    Wawel Wirek-Rymer Rybnik3-1
29 22.06.2013 17:00    Rymer Rybnik-ŁKS Łagiewniki6-0
30 26.06.2013 18:00    Przemsza S.-Rymer Rybnik5-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341