GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2012/2013
Terminarz Strażak Mierz. iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2012 14:00    Wawel Wirek-Strażak Mierz.0-1
2 15.08.2012 17:00    Strażak Mierz.-ŁKS Łagiewniki2-0
3 19.08.2012 17:00    Przemsza S.-Strażak Mierz.2-0
4 25.08.2012 17:00    Strażak Mierz.-Kolejarz Kat.2-2
5 01.09.2012 17:00    Podlesianka K.-Strażak Mierz.3-2
6 08.09.2012 17:00    Strażak Mierz.-TP Jastrz±b3-0
7 15.09.2012 17:00    MKS Siem-ce-Strażak Mierz.0-2
8 22.09.2012 16:00    Strażak Mierz.-AKS Niwka1-0
9 29.09.2012 16:00    Orzeł Biały-Strażak Mierz.0-1
10 06.10.2012 15:30    Strażak Mierz.-RKS Grodziec1-4
11 13.10.2012 15:30    Rymer Rybnik-Strażak Mierz.4-2
12 20.10.2012 15:30    Strażak Mierz.-Ciężkowianka3-2
13 27.10.2012 15:00    Unia D±browa-Strażak Mierz.0-1
14 03.11.2012 14:00    Urania R.¦l.-Strażak Mierz.3-1
15 10.11.2012 13:30    Strażak Mierz.-Warta Z.2-4
16 13.04.2013 17:00    Strażak Mierz.-Wawel Wirek4-1
17 20.04.2013 17:00    ŁKS Łagiewniki-Strażak Mierz.1-1
18 27.04.2013 17:00    Strażak Mierz.-Przemsza S.0-2
19 01.05.2013 17:00    Kolejarz Kat.-Strażak Mierz.0-4
20 04.05.2013 17:00    Strażak Mierz.-Podlesianka K.1-1
21 11.05.2013 17:00    TP Jastrz±b-Strażak Mierz.0-2
22 18.05.2013 17:00    Strażak Mierz.-MKS Siem-ce1-1
23 25.05.2013 17:00    AKS Niwka-Strażak Mierz.0-0
24 30.05.2013 17:00    Strażak Mierz.-Orzeł Biały4-1
25 02.06.2013 17:00    RKS Grodziec-Strażak Mierz.6-0
26 08.06.2013 17:00    Strażak Mierz.-Rymer Rybnik1-1
27 12.06.2013 18:00    Ciężkowianka-Strażak Mierz.0-5
28 15.06.2013 17:00    Strażak Mierz.-Unia D±browa0-1
29 22.06.2013 17:00    Strażak Mierz.-Urania R.¦l.0-6
30 26.06.2013 18:00    Warta Z.-Strażak Mierz.2-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
4 Urania R.¦l.925:1818
Podlesianka K.719:516
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
7 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1533:2522
Pogoń Imielin1528:3522
10 Zagłębie II1532:3821
11 Górnik MK1632:3720
12 Wawel Wirek1519:2520
13 MKS Siem-ce1630:3519
14 AKS Niwka1527:2518
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
Pogoń Imielin817:279
LKS Niwy710:139
10 Sparta Kat.77:149
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny914:208
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281