GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2012/2013
Terminarz RKS Grodziec iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2012 17:00    Podlesianka K.-RKS Grodziec1-4
2 15.08.2012 17:00    RKS Grodziec-TP Jastrz±b5-0
3 18.08.2012 17:00    MKS Siem-ce-RKS Grodziec1-2
4 25.08.2012 17:00    RKS Grodziec-AKS Niwka2-1
5 01.09.2012 17:00    Orzeł Biały-RKS Grodziec2-6
6 08.09.2012 11:00    Urania R.¦l.-RKS Grodziec6-0
7 15.09.2012 17:00    RKS Grodziec-Rymer Rybnik4-0
8 23.09.2012 16:00    Ciężkowianka-RKS Grodziec0-1
9 29.09.2012 16:00    RKS Grodziec-Unia D±browa2-1
10 06.10.2012 15:30    Strażak Mierz.-RKS Grodziec1-4
11 13.10.2012 15:30    RKS Grodziec-Warta Z.0-0
12 20.10.2012 14:00    Wawel Wirek-RKS Grodziec0-1
13 27.10.2012 15:00    RKS Grodziec-ŁKS Łagiewniki1-0
14 04.11.2012 14:00    Przemsza S.-RKS Grodziec0-0
15 10.11.2012 13:30    RKS Grodziec-Kolejarz Kat.4-2
16 13.04.2013 17:00    RKS Grodziec-Podlesianka K.3-0
17 20.04.2013 17:00    TP Jastrz±b-RKS Grodziec0-1
18 27.04.2013 17:00    RKS Grodziec-MKS Siem-ce4-1
19 01.05.2013 17:00    AKS Niwka-RKS Grodziec3-1
20 04.05.2013 17:00    RKS Grodziec-Orzeł Biały3-2
21 11.05.2013 17:00    RKS Grodziec-Urania R.¦l.3-2
22 18.05.2013 17:00    Rymer Rybnik-RKS Grodziec1-3
23 25.05.2013 17:00    RKS Grodziec-Ciężkowianka3-2
24 30.05.2013 17:00    Unia D±browa-RKS Grodziec2-2
25 02.06.2013 17:00    RKS Grodziec-Strażak Mierz.6-0
26 08.06.2013 17:00    Warta Z.-RKS Grodziec2-2
27 12.06.2013 18:00    RKS Grodziec-Wawel Wirek3-1
28 16.06.2013 11:00    ŁKS Łagiewniki-RKS Grodziec2-1
29 22.06.2013 17:00    RKS Grodziec-Przemsza S.2-0
30 26.06.2013 18:00    Kolejarz Kat.-RKS Grodziec1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
Podlesianka K.719:516
5 Urania R.¦l.821:1615
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK822:1813
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
Pogoń Imielin1528:3522
Sparta Kat.1533:2522
Zagłębie II1532:3821
10 Górnik MK1532:3620
11 Wawel Wirek1519:2520
12 Urania R.¦l.1533:4519
13 AKS Niwka1527:2518
14 Naprzód Lipiny1522:3118
15 MKS Siem-ce1529:3516
16 LKS ¬ródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin817:279
Sparta Kat.77:149
10 MKS Siem-ce716:179
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny812:168
13 LKS ¬ródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281