GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2012/2013
Terminarz Kolejarz Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2012 17:00    Kolejarz Kat.-Rymer Rybnik2-2
2 15.08.2012 17:00    Ciężkowianka-Kolejarz Kat.3-0
3 18.08.2012 17:00    Kolejarz Kat.-Unia D±browa1-2
4 25.08.2012 17:00    Strażak Mierz.-Kolejarz Kat.2-2
5 01.09.2012 17:00    Kolejarz Kat.-Warta Z.0-5
6 08.09.2012 14:00    Wawel Wirek-Kolejarz Kat.5-2
7 15.09.2012 17:00    Kolejarz Kat.-ŁKS Łagiewniki4-1
8 23.09.2012 16:00    Przemsza S.-Kolejarz Kat.2-3
9 29.09.2012 16:00    Kolejarz Kat.-Urania R.¦l.2-4
10 06.10.2012 15:30    Kolejarz Kat.-Podlesianka K.2-4
11 13.10.2012 15:30    TP Jastrz±b-Kolejarz Kat.0-0
12 20.10.2012 15:30    Kolejarz Kat.-MKS Siem-ce1-2
13 27.10.2012 15:00    AKS Niwka-Kolejarz Kat.4-0
14 03.11.2012 14:00    Kolejarz Kat.-Orzeł Biały2-1
15 10.11.2012 13:30    RKS Grodziec-Kolejarz Kat.4-2
16 22.05.2013 18:00    Rymer Rybnik-Kolejarz Kat.3-1
17 30.03.2013 13:00    Kolejarz Kat.-Ciężkowianka2-3
18 27.04.2013 17:00    Unia D±browa-Kolejarz Kat.0-0
19 01.05.2013 17:00    Kolejarz Kat.-Strażak Mierz.0-4
20 04.05.2013 17:00    Warta Z.-Kolejarz Kat.0-0
21 12.05.2013 14:30    Kolejarz Kat.-Wawel Wirek0-1
22 18.05.2013 17:00    ŁKS Łagiewniki-Kolejarz Kat.1-0
23 25.05.2013 17:00    Kolejarz Kat.-Przemsza S.1-5
24 30.05.2013 17:00    Urania R.¦l.-Kolejarz Kat.3-1
25 02.06.2013 17:00    Podlesianka K.-Kolejarz Kat.3-0
26 08.06.2013 17:00    Kolejarz Kat.-TP Jastrz±b1-2
27 11.06.2013 18:00    MKS Siem-ce-Kolejarz Kat.1-1
28 15.06.2013 17:00    Kolejarz Kat.-AKS Niwka1-1
29 22.06.2013 17:00    Orzeł Biały-Kolejarz Kat.3-2
30 26.06.2013 18:00    Kolejarz Kat.-RKS Grodziec1-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341