GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2012/2013
Terminarz Przemsza S. iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2012 17:00    Przemsza S.-Ciężkowianka1-0
2 15.08.2012 17:00    Unia D±browa-Przemsza S.0-2
3 19.08.2012 17:00    Przemsza S.-Strażak Mierz.2-0
4 25.08.2012 17:00    Warta Z.-Przemsza S.1-1
5 02.09.2012 17:00    Przemsza S.-Wawel Wirek5-0
6 08.09.2012 17:00    ŁKS Łagiewniki-Przemsza S.0-3
7 16.09.2012 17:00    Przemsza S.-Urania R.¦l.2-1
8 23.09.2012 16:00    Przemsza S.-Kolejarz Kat.2-3
9 29.09.2012 16:00    Podlesianka K.-Przemsza S.3-0
10 07.10.2012 15:30    Przemsza S.-TP Jastrz±b2-0
11 13.10.2012 15:30    MKS Siem-ce-Przemsza S.0-2
12 21.10.2012 15:30    Przemsza S.-AKS Niwka1-2
13 27.10.2012 15:00    Orzeł Biały-Przemsza S.1-4
14 04.11.2012 14:00    Przemsza S.-RKS Grodziec0-0
15 10.11.2012 13:30    Rymer Rybnik-Przemsza S.1-4
16 13.04.2013 17:00    Ciężkowianka-Przemsza S.0-3
17 20.04.2013 17:00    Przemsza S.-Unia D±browa8-0
18 27.04.2013 17:00    Strażak Mierz.-Przemsza S.0-2
19 01.05.2013 17:00    Przemsza S.-Warta Z.2-2
20 05.05.2013 17:00    Wawel Wirek-Przemsza S.1-1
21 12.05.2013 17:00    Przemsza S.-ŁKS Łagiewniki2-0
22 18.05.2013 11:00    Urania R.¦l.-Przemsza S.1-0
23 25.05.2013 17:00    Kolejarz Kat.-Przemsza S.1-5
24 30.05.2013 17:00    Przemsza S.-Podlesianka K.4-0
25 02.06.2013 17:00    TP Jastrz±b-Przemsza S.3-2
26 09.06.2013 17:00    Przemsza S.-MKS Siem-ce4-0
27 12.06.2013 18:00    AKS Niwka-Przemsza S.3-1
28 16.06.2013 17:00    Przemsza S.-Orzeł Biały6-2
29 22.06.2013 17:00    RKS Grodziec-Przemsza S.2-0
30 26.06.2013 18:00    Przemsza S.-Rymer Rybnik5-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341