GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2012/2013
Terminarz Przemsza S. iCal export

K Data Czas Wynik
1 12.08.2012 17:00    Przemsza S.-Ciężkowianka1-0
2 15.08.2012 17:00    Unia D±browa-Przemsza S.0-2
3 19.08.2012 17:00    Przemsza S.-Strażak Mierz.2-0
4 25.08.2012 17:00    Warta Z.-Przemsza S.1-1
5 02.09.2012 17:00    Przemsza S.-Wawel Wirek5-0
6 08.09.2012 17:00    ŁKS Łagiewniki-Przemsza S.0-3
7 16.09.2012 17:00    Przemsza S.-Urania R.¦l.2-1
8 23.09.2012 16:00    Przemsza S.-Kolejarz Kat.2-3
9 29.09.2012 16:00    Podlesianka K.-Przemsza S.3-0
10 07.10.2012 15:30    Przemsza S.-TP Jastrz±b2-0
11 13.10.2012 15:30    MKS Siem-ce-Przemsza S.0-2
12 21.10.2012 15:30    Przemsza S.-AKS Niwka1-2
13 27.10.2012 15:00    Orzeł Biały-Przemsza S.1-4
14 04.11.2012 14:00    Przemsza S.-RKS Grodziec0-0
15 10.11.2012 13:30    Rymer Rybnik-Przemsza S.1-4
16 13.04.2013 17:00    Ciężkowianka-Przemsza S.0-3
17 20.04.2013 17:00    Przemsza S.-Unia D±browa8-0
18 27.04.2013 17:00    Strażak Mierz.-Przemsza S.0-2
19 01.05.2013 17:00    Przemsza S.-Warta Z.2-2
20 05.05.2013 17:00    Wawel Wirek-Przemsza S.1-1
21 12.05.2013 17:00    Przemsza S.-ŁKS Łagiewniki2-0
22 18.05.2013 11:00    Urania R.¦l.-Przemsza S.1-0
23 25.05.2013 17:00    Kolejarz Kat.-Przemsza S.1-5
24 30.05.2013 17:00    Przemsza S.-Podlesianka K.4-0
25 02.06.2013 17:00    TP Jastrz±b-Przemsza S.3-2
26 09.06.2013 17:00    Przemsza S.-MKS Siem-ce4-0
27 12.06.2013 18:00    AKS Niwka-Przemsza S.3-1
28 16.06.2013 17:00    Przemsza S.-Orzeł Biały6-2
29 22.06.2013 17:00    RKS Grodziec-Przemsza S.2-0
30 26.06.2013 18:00    Przemsza S.-Rymer Rybnik5-3



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281