GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Terminarz KS Hetman 22 Katowice iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2012 11:00    Sparta Kat.-KS Hetman 22 Katowice5-0
2 01.09.2012 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Pogoń R.Śl.1-4
3 08.09.2012 17:00    Śląsk Świętochłowice-KS Hetman 22 Katowice3-0
4 15.09.2012 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Górnik MK0-3
5 23.09.2012 11:00    MKS II Siemianowice-KS Hetman 22 Katowice0-2
7 07.10.2012 11:00    Urania II R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice1-0
8 13.10.2010 16:00    KS Hetman 22 Katowice-Naprzód Lipiny3-0
9 21.10.2012 11:00    Górnik II Wesoła-KS Hetman 22 Katowice3-0
10 27.10.2012 14:00    Strażak Mikołów-KS Hetman 22 Katowice4-3
11 03.11.2012 15:00    KS Hetman 22 Katowice-AKS II Mikołów2-1
12 30.04.2013 18:00    KS Hetman 22 Katowice-Sparta Kat.2-4
13 13.04.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice2-0
14 20.04.2013 16:00    KS Hetman 22 Katowice-Śląsk Świętochłowice2-1
15 28.04.2013 11:00    Górnik MK-KS Hetman 22 Katowice1-0
16 04.05.2013 17:00    KS Hetman 22 Katowice-MKS II Siemianowice3-2
18 18.05.2013 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Urania II R.Śl.2-2
19 25.05.2013 16:00    Naprzód Lipiny-KS Hetman 22 Katowice1-0
20 01.06.2013 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Górnik II Wesoła3-2
21 09.06.2013 11:00    KS Hetman 22 Katowice-Strażak Mikołów2-7
22 16.06.2013 11:00    AKS II Mikołów-KS Hetman 22 Katowice2-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00