GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Terminarz Urania II R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2012 11:00    Górnik MK-Urania II R.Śl.1-0
2 02.09.2012 11:00    Urania II R.Śl.-MKS II Siemianowice1-0
4 15.09.2012 16:00    Strażak Mikołów-Urania II R.Śl.4-1
5 23.09.2012 13:00    Urania II R.Śl.-Naprzód Lipiny3-1
6 30.09.2012 11:00    Górnik II Wesoła-Urania II R.Śl.4-2
7 07.10.2012 11:00    Urania II R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice1-0
8 14.10.2010 11:00    AKS II Mikołów-Urania II R.Śl.5-1
9 21.10.2012 11:00    Urania II R.Śl.-Sparta Kat.3-2
10 27.10.2012 15:00    Pogoń R.Śl.-Urania II R.Śl.6-1
11 04.11.2012 11:00    Urania II R.Śl.-Śląsk Świętochłowice5-2
12 30.04.2013 18:00    Urania II R.Śl.-Górnik MK1-0
13 14.04.2013 11:30    MKS II Siemianowice-Urania II R.Śl.4-1
15 28.04.2013 11:00    Urania II R.Śl.-Strażak Mikołów0-1
16 04.05.2013 16:00    Naprzód Lipiny-Urania II R.Śl.4-2
17 12.05.2013 11:00    Urania II R.Śl.-Górnik II Wesoła2-0
18 18.05.2013 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Urania II R.Śl.2-2
19 26.05.2013 11:00    Urania II R.Śl.-AKS II Mikołów1-0
20 01.06.2013 14:30    Sparta Kat.-Urania II R.Śl.1-2
21 08.06.2013 14:00    Urania II R.Śl.-Pogoń R.Śl.1-0
22 16.06.2013 11:00    Śląsk Świętochłowice-Urania II R.Śl.4-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00