GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2012/2013
Terminarz Urania II R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 25.08.2012 11:00    Górnik MK-Urania II R.Śl.1-0
2 02.09.2012 11:00    Urania II R.Śl.-MKS II Siemianowice1-0
4 15.09.2012 16:00    Strażak Mikołów-Urania II R.Śl.4-1
5 23.09.2012 13:00    Urania II R.Śl.-Naprzód Lipiny3-1
6 30.09.2012 11:00    Górnik II Wesoła-Urania II R.Śl.4-2
7 07.10.2012 11:00    Urania II R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice1-0
8 14.10.2010 11:00    AKS II Mikołów-Urania II R.Śl.5-1
9 21.10.2012 11:00    Urania II R.Śl.-Sparta Kat.3-2
10 27.10.2012 15:00    Pogoń R.Śl.-Urania II R.Śl.6-1
11 04.11.2012 11:00    Urania II R.Śl.-Śląsk Świętochłowice5-2
12 30.04.2013 18:00    Urania II R.Śl.-Górnik MK1-0
13 14.04.2013 11:30    MKS II Siemianowice-Urania II R.Śl.4-1
15 28.04.2013 11:00    Urania II R.Śl.-Strażak Mikołów0-1
16 04.05.2013 16:00    Naprzód Lipiny-Urania II R.Śl.4-2
17 12.05.2013 11:00    Urania II R.Śl.-Górnik II Wesoła2-0
18 18.05.2013 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Urania II R.Śl.2-2
19 26.05.2013 11:00    Urania II R.Śl.-AKS II Mikołów1-0
20 01.06.2013 14:30    Sparta Kat.-Urania II R.Śl.1-2
21 08.06.2013 14:00    Urania II R.Śl.-Pogoń R.Śl.1-0
22 16.06.2013 11:00    Śląsk Świętochłowice-Urania II R.Śl.4-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka840:721
LKS Niwy825:821
LKS Tęcza823:720
4 Urania R.Śl.925:1818
Podlesianka K.719:516
AKS Niwka820:1014
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
Sparta Kat.826:1113
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek813:1212
12 Cyklon Rog.817:711
13 Naprzód Lipiny710:1510
14 Zagłębie II612:109
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre812:313
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1564:1240
Wojkowice1544:1933
LKS Tęcza1535:1832
LKS Niwy1535:2130
Podlesianka K.1534:1529
Cyklon Rog.1537:1727
7 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1533:2522
Pogoń Imielin1528:3522
10 Zagłębie II1532:3821
11 Górnik MK1632:3720
12 Wawel Wirek1519:2520
13 MKS Siem-ce1630:3519
14 AKS Niwka1527:2518
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1523:3413
17 Orzeł Mokre1516:594
18 Górnik Piaski1511:643
  MF/AP
Wojkowice925:820
Szczakowianka724:519
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.815:1013
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
Pogoń Imielin817:279
LKS Niwy710:139
10 Sparta Kat.77:149
11 Wawel Wirek76:138
12 Naprzód Lipiny914:208
13 LKS Źródło812:178
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski87:393
18 Orzeł Mokre74:281