GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2012/2013
Terminarz MKS II Siemianowice iCal export

K Data Czas Wynik
2 02.09.2012 11:00    Urania II R.Śl.-MKS II Siemianowice1-0
3 09.09.2012 12:00    MKS II Siemianowice-Naprzód Lipiny1-4
4 16.09.2012 11:00    Górnik II Wesoła-MKS II Siemianowice3-1
5 23.09.2012 11:00    MKS II Siemianowice-KS Hetman 22 Katowice0-2
6 30.09.2012 11:00    AKS II Mikołów-MKS II Siemianowice0-4
7 07.10.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Sparta Kat.0-2
8 13.10.2010 15:00    Pogoń R.Śl.-MKS II Siemianowice2-0
9 21.10.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Śląsk Świętochłowice1-1
10 28.10.2012 11:00    Górnik MK-MKS II Siemianowice1-0
11 04.11.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Strażak Mikołów1-1
13 14.04.2013 11:30    MKS II Siemianowice-Urania II R.Śl.4-1
14 20.04.2013 16:00    Naprzód Lipiny-MKS II Siemianowice2-0
15 28.04.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Górnik II Wesoła0-1
16 04.05.2013 17:00    KS Hetman 22 Katowice-MKS II Siemianowice3-2
17 11.05.2013 16:00    MKS II Siemianowice-AKS II Mikołów3-0
18 18.05.2013 16:00    Sparta Kat.-MKS II Siemianowice8-0
19 26.05.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Pogoń R.Śl.2-0
20 01.06.2013 17:00    Śląsk Świętochłowice-MKS II Siemianowice1-1
21 09.06.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Górnik MK1-2
22 16.06.2013 11:00    Strażak Mikołów-MKS II Siemianowice3-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140