GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Terminarz MKS II Siemianowice iCal export

K Data Czas Wynik
2 02.09.2012 11:00    Urania II R.Śl.-MKS II Siemianowice1-0
3 09.09.2012 12:00    MKS II Siemianowice-Naprzód Lipiny1-4
4 16.09.2012 11:00    Górnik II Wesoła-MKS II Siemianowice3-1
5 23.09.2012 11:00    MKS II Siemianowice-KS Hetman 22 Katowice0-2
6 30.09.2012 11:00    AKS II Mikołów-MKS II Siemianowice0-4
7 07.10.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Sparta Kat.0-2
8 13.10.2010 15:00    Pogoń R.Śl.-MKS II Siemianowice2-0
9 21.10.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Śląsk Świętochłowice1-1
10 28.10.2012 11:00    Górnik MK-MKS II Siemianowice1-0
11 04.11.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Strażak Mikołów1-1
13 14.04.2013 11:30    MKS II Siemianowice-Urania II R.Śl.4-1
14 20.04.2013 16:00    Naprzód Lipiny-MKS II Siemianowice2-0
15 28.04.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Górnik II Wesoła0-1
16 04.05.2013 17:00    KS Hetman 22 Katowice-MKS II Siemianowice3-2
17 11.05.2013 16:00    MKS II Siemianowice-AKS II Mikołów3-0
18 18.05.2013 16:00    Sparta Kat.-MKS II Siemianowice8-0
19 26.05.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Pogoń R.Śl.2-0
20 01.06.2013 17:00    Śląsk Świętochłowice-MKS II Siemianowice1-1
21 09.06.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Górnik MK1-2
22 16.06.2013 11:00    Strażak Mikołów-MKS II Siemianowice3-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00