GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2012/2013
Terminarz MKS II Siemianowice iCal export

K Data Czas Wynik
2 02.09.2012 11:00    Urania II R.¦l.-MKS II Siemianowice1-0
3 09.09.2012 12:00    MKS II Siemianowice-Naprzód Lipiny1-4
4 16.09.2012 11:00    Górnik II Wesoła-MKS II Siemianowice3-1
5 23.09.2012 11:00    MKS II Siemianowice-KS Hetman 22 Katowice0-2
6 30.09.2012 11:00    AKS II Mikołów-MKS II Siemianowice0-4
7 07.10.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Sparta Kat.0-2
8 13.10.2010 15:00    Pogoń R.¦l.-MKS II Siemianowice2-0
9 21.10.2012 11:00    MKS II Siemianowice-¦l±sk ¦więtochłowice1-1
10 28.10.2012 11:00    Górnik MK-MKS II Siemianowice1-0
11 04.11.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Strażak Mikołów1-1
13 14.04.2013 11:30    MKS II Siemianowice-Urania II R.¦l.4-1
14 20.04.2013 16:00    Naprzód Lipiny-MKS II Siemianowice2-0
15 28.04.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Górnik II Wesoła0-1
16 04.05.2013 17:00    KS Hetman 22 Katowice-MKS II Siemianowice3-2
17 11.05.2013 16:00    MKS II Siemianowice-AKS II Mikołów3-0
18 18.05.2013 16:00    Sparta Kat.-MKS II Siemianowice8-0
19 26.05.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Pogoń R.¦l.2-0
20 01.06.2013 17:00    ¦l±sk ¦więtochłowice-MKS II Siemianowice1-1
21 09.06.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Górnik MK1-2
22 16.06.2013 11:00    Strażak Mikołów-MKS II Siemianowice3-0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341