GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Terminarz Pogoń R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2012 11:00    Pogoń R.Śl.-Górnik II Wesoła1-5
2 01.09.2012 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Pogoń R.Śl.1-4
3 08.09.2012 15:00    Pogoń R.Śl.-AKS II Mikołów2-1
4 15.09.2012 14:30    Sparta Kat.-Pogoń R.Śl.3-3
5 22.09.2012 15:00    Pogoń R.Śl.-Strażak Mikołów2-4
6 29.09.2012 15:00    Pogoń R.Śl.-Śląsk Świętochłowice1-5
7 07.10.2012 11:00    Górnik MK-Pogoń R.Śl.4-1
8 13.10.2010 15:00    Pogoń R.Śl.-MKS II Siemianowice2-0
10 27.10.2012 15:00    Pogoń R.Śl.-Urania II R.Śl.6-1
11 03.11.2012 14:00    Naprzód Lipiny-Pogoń R.Śl.5-2
12 30.04.2013 18:00    Górnik II Wesoła-Pogoń R.Śl.1-1
13 13.04.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice2-0
14 21.04.2013 11:00    AKS II Mikołów-Pogoń R.Śl.3-0
15 27.04.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-Sparta Kat.2-3
16 04.05.2013 16:00    Strażak Mikołów-Pogoń R.Śl.1-5
17 11.05.2013 17:00    Śląsk Świętochłowice-Pogoń R.Śl.4-0
18 18.05.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-Górnik MK3-0
19 26.05.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Pogoń R.Śl.2-0
21 08.06.2013 14:00    Urania II R.Śl.-Pogoń R.Śl.1-0
22 16.06.2013 11:00    Pogoń R.Śl.-Naprzód Lipiny2-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00