GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2012/2013
Terminarz Pogoń R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2012 11:00    Pogoń R.Śl.-Górnik II Wesoła1-5
2 01.09.2012 17:00    KS Hetman 22 Katowice-Pogoń R.Śl.1-4
3 08.09.2012 15:00    Pogoń R.Śl.-AKS II Mikołów2-1
4 15.09.2012 14:30    Sparta Kat.-Pogoń R.Śl.3-3
5 22.09.2012 15:00    Pogoń R.Śl.-Strażak Mikołów2-4
6 29.09.2012 15:00    Pogoń R.Śl.-Śląsk Świętochłowice1-5
7 07.10.2012 11:00    Górnik MK-Pogoń R.Śl.4-1
8 13.10.2010 15:00    Pogoń R.Śl.-MKS II Siemianowice2-0
10 27.10.2012 15:00    Pogoń R.Śl.-Urania II R.Śl.6-1
11 03.11.2012 14:00    Naprzód Lipiny-Pogoń R.Śl.5-2
12 30.04.2013 18:00    Górnik II Wesoła-Pogoń R.Śl.1-1
13 13.04.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-KS Hetman 22 Katowice2-0
14 21.04.2013 11:00    AKS II Mikołów-Pogoń R.Śl.3-0
15 27.04.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-Sparta Kat.2-3
16 04.05.2013 16:00    Strażak Mikołów-Pogoń R.Śl.1-5
17 11.05.2013 17:00    Śląsk Świętochłowice-Pogoń R.Śl.4-0
18 18.05.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-Górnik MK3-0
19 26.05.2013 11:00    MKS II Siemianowice-Pogoń R.Śl.2-0
21 08.06.2013 14:00    Urania II R.Śl.-Pogoń R.Śl.1-0
22 16.06.2013 11:00    Pogoń R.Śl.-Naprzód Lipiny2-1



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140