GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Terminarz Sparta Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2012 11:00    Sparta Kat.-KS Hetman 22 Katowice5-0
2 02.09.2012 11:00    AKS II Mikołów-Sparta Kat.0-3
3 08.09.2012 16:00    Sparta Kat.-Strażak Mikołów1-1
4 15.09.2012 14:30    Sparta Kat.-Pogoń R.Śl.3-3
5 22.09.2012 17:00    Śląsk Świętochłowice-Sparta Kat.0-1
6 29.09.2012 13:30    Sparta Kat.-Górnik MK3-1
7 07.10.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Sparta Kat.0-2
9 21.10.2012 11:00    Urania II R.Śl.-Sparta Kat.3-2
10 28.10.2012 11:00    Sparta Kat.-Naprzód Lipiny1-4
11 04.11.2012 11:00    Górnik II Wesoła-Sparta Kat.1-1
12 30.04.2013 18:00    KS Hetman 22 Katowice-Sparta Kat.2-4
13 13.04.2013 12:30    Sparta Kat.-AKS II Mikołów3-0
14 20.04.2013 16:00    Strażak Mikołów-Sparta Kat.2-3
15 27.04.2013 15:00    Pogoń R.Śl.-Sparta Kat.2-3
16 04.05.2013 14:30    Sparta Kat.-Śląsk Świętochłowice1-2
17 12.05.2013 11:00    Górnik MK-Sparta Kat.0-3
18 18.05.2013 16:00    Sparta Kat.-MKS II Siemianowice8-0
20 01.06.2013 14:30    Sparta Kat.-Urania II R.Śl.1-2
21 09.06.2013 11:00    Naprzód Lipiny-Sparta Kat.3-4
22 16.06.2013 11:00    Sparta Kat.-Górnik II Wesoła1-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00