GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2012/2013
Terminarz Sparta Kat. iCal export

K Data Czas Wynik
1 26.08.2012 11:00    Sparta Kat.-KS Hetman 22 Katowice5-0
2 02.09.2012 11:00    AKS II Mikołów-Sparta Kat.0-3
3 08.09.2012 16:00    Sparta Kat.-Strażak Mikołów1-1
4 15.09.2012 14:30    Sparta Kat.-Pogoń R.¦l.3-3
5 22.09.2012 17:00    ¦l±sk ¦więtochłowice-Sparta Kat.0-1
6 29.09.2012 13:30    Sparta Kat.-Górnik MK3-1
7 07.10.2012 11:00    MKS II Siemianowice-Sparta Kat.0-2
9 21.10.2012 11:00    Urania II R.¦l.-Sparta Kat.3-2
10 28.10.2012 11:00    Sparta Kat.-Naprzód Lipiny1-4
11 04.11.2012 11:00    Górnik II Wesoła-Sparta Kat.1-1
12 30.04.2013 18:00    KS Hetman 22 Katowice-Sparta Kat.2-4
13 13.04.2013 12:30    Sparta Kat.-AKS II Mikołów3-0
14 20.04.2013 16:00    Strażak Mikołów-Sparta Kat.2-3
15 27.04.2013 15:00    Pogoń R.¦l.-Sparta Kat.2-3
16 04.05.2013 14:30    Sparta Kat.-¦l±sk ¦więtochłowice1-2
17 12.05.2013 11:00    Górnik MK-Sparta Kat.0-3
18 18.05.2013 16:00    Sparta Kat.-MKS II Siemianowice8-0
20 01.06.2013 14:30    Sparta Kat.-Urania II R.¦l.1-2
21 09.06.2013 11:00    Naprzód Lipiny-Sparta Kat.3-4
22 16.06.2013 11:00    Sparta Kat.-Górnik II Wesoła1-2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140